شرایط ارسال دستگاه و دوربین مداربسته :

مشکل دستگاه  یا دوربین مداربسته باید از طرف فرستنده به صورت  کامل مشخص شود و روی دستگاه الصاق گردد.( در صورت عدم رعایت این مورد از پذیرش دستگاه معذوریم ، لطفا از واژه بررسی کلی استفاده نفرمایید )

 

 

دوربین ها و دستگاه ها بایستی به صورت کامل ارسال شود ، رعایت موارد ذیل الزامی می باشد:

 

 • دستگاه به صورت کامل همراه با درب ارسال شود
 • دوربین به صورت کامل همراه با پایه و بدنه ارسال شود
 • لطفا از ارسال دستگاه یا دوربین باز شده خودداری کنید
 • دستگاه یا دوربین را به دقت بسته بندی کنید که در طول مسیر معیوب نشود
 • دستگاه یا دوربین را باید قبل از ارسال تمیز کرده و عاری از هرگونه آلودگی ارسال کنید . ( در غیر این صورت هزینه این سرویس جداگانه اخذ می گردد )

 

ریبال سی پی یو
ریبال سی پی یو

 

شرایط سرویس و تعمیرات

 

 1. همانطور که میدانید مدت زمان گارانتی محصولا ت شرکت آریاگستر الکترونیک به برند های تی اس کیو ، مدیسون و پیکسل 20 ماه می باشد و در محصولات  بدون نام و OEM  به مدت  12 ماه می باشد.
 2. روزهای کاری به معنی شنبه تا چهارشنبه هر هفته به غیر از تعطیالت رسمی از ساعت 9 الی 18 می باشد.
 3. هزینه ارسال و دریافت محصوالت، به عهده مشتری محترم می باشد.
 4. هرگونه تجهیزات جانبی مانند منبع تغذیه، کابل و … شامل گارانتی نمیباشند.
 5. این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در برابر اطلاعات موجود در هارد دستگاه NVR و یا Card SD روی دوربین ندارد.
 6. مدت زمان ارائه خدمات در واحد گارانتی شرکت آریاگستر الکترونیک از زمان پذیرش به مدت 20 ساعت کاری برای دستگاه شامل گارانتی و برای برند های متفرقه تا 4 روز کاری می باشد . ( این مورد باتوجه به ایراد دستگاه ممکن است افزیش یابد )

 

تعمیر برد دوربین مداربسته
تعمیر برد دوربین مداربسته

 

سقف هزینه تعمیرات

تمام مدل های دوربینهای سری آنالوگ( (TVI/CVI/AHD در صورت پایان گارانتی یا شرایطی که از گارانتی خارج شده اند، هزینه تعمیرات تا سقف 800000 ریال بدون اطالع به مشتری تعمیر و در صورتی که بیشتر از مبلغ فوق باشد با مشتری هماهنگ می شود.

تمام مدل های دوربینهای سری تحت شبکه (ip) در صورت پایان گارانتی یا شرایطی که از گارانتی خارج شده اند، هزینه تعمیرات تا سقف 1500000 ریال بدون اطالع به مشتری تعمیر و در صورتی که بیشتر از مبلغ فوق باشد با مشتری هماهنگ می شود.

تمام مدل های رکوردر سری آنالوگ( (TVI/CVI/AHDو تحت شبکه ip در صورت پایان گارانتی یا شرایطی که از گارانتی خارج شده اند، هزینه تعمیرات تا سقف 2000000 ریال بدون اطالع به مشتری تعمیر و در صورتی که بیشتر از مبلغ فوق باشد با مشتری هماهنگ می شود.

 

تعمیر برد دستگاه
تعمیر برد دستگاه

 

مواردی که موجب ابطال گارانتی می شوند

 

 • مفقود، مخدوش و یا ناخوانا بودن شماره سریال مندرج روی محصول

 

 • خدمات گارانتی محصولات آریاگستر تنها توسط کارشناسان فنی مورد تایید انجام می شود و در صورتی که این محصولات در مراکز غیرمجاز مورد بازدید و تعمیرات سخت افزاری ونرم افزاری قرار گرفته باشند، از شرایط ضمانت خارج می شوند.

 

 • صدمات و ضایعات ناشی از : سقوط، حمل و نقل، تماس و یا نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، صدمات ناشی از حوادث طبیعی  مانند: رعد و برق، سیل، زلزله ، طوفان

 

 • صدمات ناشی از نوسان برق و آب خوردگی شامل ضمانت نمی باشند.

 

 • استفاده از آداپتورها و کابلهای انتقال تصویر غیر استاندارد و نامرغوب

 

 • صدمات ناشی از نصب غیر حرفه ای و غیر اصولی

عیوب ناشی از تماس یا قرار گرفتن در مجاورت مایعات، مواد شیمیایی، گرد و غبار زیاد، درجه حرارت های محیطی نامناسب و یا نگهداری نامناسب دستگاه

1 مشخصات مشتری
2 مشخصات دستگاه یا دوربین مداربسته
3 لوازم جانبی همراه دستگاه