شرکت آریا گستر الکترونیک با 15 سال سابقه فعالیت در عرصه واردات ، مونتاژ و تولید دوربین مداربسته در استان قم از تمامی همکارانی که واجد شرایط دریافت نمایندگی هستند دعوت به اخذ نمایندگی دوربین مداربسته میکند . برند های پیکسل ، مدیسون و برند حرفه ای و ایرانی  TSQ  از برند های اختصاصی و ثبتی شرکت هستند و همکاران می توانند هر کدام از برندها رو با توجه به شرایط شهر و برند انتخابی نمایندگی دریافت کنند . نمایندگی یا عاملیت فروش محصولات با توجه به دسته بندی نوع فعالیت همکاران به عنوان همکار فروش و پروژه کار تقسیم می شوند که شرایط دریافت ، خدمات ، گارانتی و درصد تخفیف های متفاوتی برای تضمین حاشیه سود و همکاری لحاظ خواهد شد .

دوربین مداربسته TSQ

سبد محصولات برای اخذ نمایندگی دوربین مداربسته

شرکت آریاگستر با هدف ارتقا سطح کیفی و دستیابی به چشم انداز خود در حوزه نظارت تصویری همواره با تکیه بر دانش فنی و تلاش واحد توسعه و تحقیق خود در تلاش است که سبد محصولات خود را همیشه کامل و بروز نگه دارد . در تکنولوژیAHD  همواره کیفیت را اولویت خود قرار داده است و مجموعه ای از جدید ترین طراحی بدنه های دوربین ها و انواع رزولوشن های 2 ، 4 ، 5 و 8 مگاپیکسلی  را عرضه کرده است . استفاده از سنسور های تایوانی F22 , F23 , F33 , K03 , K05 و سنسور های GC همانند 2053 و2033 و همچنین سنسور های Sony همانند 323 ، 307 ، 335  و  استفاده از پردازنده های Fulhun و NextChip و TechPoint هموراه بهترین کیفیت ها را به همراه ماندگاری بالا ارئه داده است . در تکنولوژی دوربین های تحت شبکه یا IP   نیز علاوه بر استفاده از سنسور ها قوی و پردازنده های قدرتمندی همچون Hisilicon از برترین تکنولوژی هوشمند نیز بهره می برد . قابلیت های همچون تشخیص چهره ، تشخیص انسان ، پلاک خوان ، خط فرضی ، منطقه ممنوعه ، اشیاء ترک شده و غیره از ویژگی های منحصر به فرد در دوربین های برند Pixel ، Medison و برند ایرانی دوربین مداربسته TSQ (تریص)  است .

سبد محصولات برای اخذ نمایندگی دوربین مداربسته
دریافت نمایندگی دوربین مداربسته | آریا گستر

همکار فروش یا نمایندگان چه کسانی هستند؟

این دسته از همکاران غالبا  با نصاب ها و کاسب های فعال در حوزه دوربین مداربسته در ارتباط هستند و عموما به مشتریان مصرف کننده کالا نمی فروشند ، در صورتی که کالا را مستقیما به مشتری عرضه کنند سود قابل توجهی دریافت میکنند . با توجه به توضیح داده شده میزان خرید این همکاران به دلیل توزیع کننده بودن خیلی بالا می باشد از این رو این همکاران درصد تخفیف بالاتری نسبت به بقیه همکاران دریافت می کنند . گذشته از درصد تخفیف از تمام مزایای تبلیغاتی ، گارنتی طلایی ، پشتیبانی ویژه و شرایط پرداخت متفاوتی برخوردار خواهند شد . البته این همکاران کالا را با سود کمی به همکاران دیگر و نصاب ها می فروشند اما با توجه به میزان فروش درآمد خوبی خواهند داشت .

واحد تولید شرکت آریا گستر

پروژه کار یا عاملیت فروش چه کسانی هستند؟

پروژه کار یا عاملیت فروش به این معناست که این همکاران عموما با مشتریان مصرف کننده در ارتباط هستند و با توجه به حاشیه سود لحاظ شده بین همکار و مصرف کننده به مشتریان خود خدمات بیشتری ارائه خواهند داد . به اینگونه که پس از نصب دوربین مداربسته و اجرای پروژه ها نیاز مصرف کننده نهایی برای خدمات پس از فروش و آموزش را فراهم خواهند کرد . طبیعتا این همکاران با توجه به میزان فروش پایین تر ، حجم خرید کمتری دارند و البته در صورتی که در شهر آنان  نمایندگی شرکت آریاگستر باشد می توانند به صورت مستقیم از نماینده  خرید کنند  در صورت عدم داشتن نمایندگی در شهر یا استان می توانند با همان قیمتی که از نماینده خرید میکنند کالا را از شرکت تهیه کنند .

ویدیو شرایط دریافت نمایندگی دوربین مداربسته آریا گستر

 چرا نمایندگی دوربین مداربسته آریاگستر را انتخاب کنیم؟

در جواب این سوال باید گفت که دوربین مداربسته برندهای پیکسل ، مدیسون و برند حرفه ای و ایرانی TSQ  به نظر فعالان حوزه نظارت تصویری از  لحاظ  کیفیت یکی از بهترین برند های دوربین مداربسته در کشورمان است که  به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب و گارانتی معتبر بسیار پرطرفدار است.

ویژگی های گرفتن  یا اخذ نمایندگی دوربین مداربسته

 • درصد تخفیف بالا برای نمایندگان دوربین مداربسته
 • شرایط ویژه برای پرداخت
 • مدت گارانتی بیشتر
 • دریافت آموزش های تخصصی و پشتیبانی متفاوت برای نمایندگان دوربین مداربسته
 • دریافت نمونه محصولات برای نصب در ویترین فروشگاه با شرایط ویژه
 • دریافت تابلوی فروشگاه و لوح اخذ نمایندگی
 • ارسال هدایای تبلیغاتی
 • ارسال محتوای آموزشی و معرفی محصولات برای استفاده در شبکه های اجتماعی
 • دریافت مانی بک سالیانه

شرایط کلی اخذ نمایندگی

اگر داوطلب اخذ نمایندگی دوربین مداربسته آریا گستر در شهر خود هستید لازم است به شرایط زیر متعهد باشید:

 • فرد یا فروشگاه دارای اصالت از شهر خود باشد.
 • دارای حداقل 2 سال سابقه کاری مفید در زمینه دوربین مداربسته.
 • از نظر اعتبار کسب و کار در میان مردم آن شهر مورد قبول باشد.
 • دارای محل ثابت کسب و کار اعم از تجارتی یا اداری
 • مشخص نمودن حداقل حجم خرید در هر دوره
 • عدم تغییر قیمت گذاری های مصوب شرکت آریا گستر و بی نظمی در بازار فروش دوربین مداربسته

لیست نمایندگان آریا گستر

[suncode_ir_iranmap_pro map_id=”1″ width=”700″ height=”700″]

فرد یا مجموعه می تواند با دارا بود شرایط لازم و با پر کردن فرم درخواست که در پایین همین صفحه آمده است نسبت به اخذ نمایندگی یا پخش محصولات شرکت آریا گستر اقدام نماید.

اخذ نمایندگی