بازاریابی و تضمین فروش

سرمایه اصلی هر سازمانی نیروی انسانی آن است و فروشنده به عنوان یک نیروی انسانی، مجری برنامه‌های مدیریت بر فروش و عاملی اثرگذار در سطح فروش سازمان و نمایندگان می باشد .   

cctv sales

واحد فروش به عنوان نبض تپنده ، سرمایه اصلی آریا گستر الکترونیک و مجری برنامه های مدیریتی فروش ، عاملی اثرگذار بر سطح فروش سازمان و همچنین بازاریابی محصولات فروش نمایندگان استانی و عاملیت های شهرستانها می باشد .

 بخشی از خدمات واحد فروش آریا گستر الکترونیک :

واحد فروش آریا گستر الکترونیک در مورد ویژگی‌های محصولات و فرایندهای کسب و کار در بازار اطلاعاتی زیادی کسب می نماید . این امر در جهت خرید مطمئن محصولات توسط نمایندگان و مشتریان کمک شایانی می نماید .

آشنا بودن به علوم بازاریابی و بازار سازی ، بررسی دقیق بازار ، روابط عمومی قوی ، شنونده خوب ، فن بیان مناسب و … جزء ویژگی های فروشندگان موفق آریا گستر الکترونیک می باشد .

معرفی محصولات جدید و اعلام آنها به نمایندگان استانی و عاملیت های فروش :

بازاریابی و فروش

از خدمات ویژه واحد فروش آریا گستر الکترونیک ، معرفی محصولات جدید و اعلام آنها به نمایندگان استانی و عاملیت های فروش در اسرع وقت می باشد .

آریا گستر الکترونیک از زمان تاسیس تاکنون همراه با آخرین فناوری های روز دنیای الکترونیک ، محصولات جدید دستگاه و دوربین مدار بسته  را ترویج داده و در فروش بروز ترین محصولات ، نقش مهمی ایفا نموده است .

آریا گستر الکترونیک فرصتی را برای شما ایجاد می کند تا دیدگاه کاملی را نسبت به آخرین تکنولوژی های ( سخت افزاری و نرم افزاری ) دنیای دوربین مدار بسته ( CCTV ) پیدا کنید .

از این رو با معرفی و فروش محصولات جدید دوربین مدار بسته و دستگاه   های رکوردر DVR سعی بر  رشد صنعت دوربین مدار بسته و برقراری حفاظت و امنیت دقیقتر در اجتماع دارد .

نظارت بر فروش محصولات و پيگيري نمایندگان :

نظارت بر فروش محصولات

یکی از دغدغه های اصلی همکاران و نمایندگان ، فروش محصولات CCTV ( دستگاه و دوربین مدار بسته  ) با برند های مطرح آریا گستر الکترونیک می باشد . واحد فروش با هماهنگی و ارتباط در جهت تضمین فروش محصولات نمایندگان و عاملیت های فروش شهرستانها با تبلیغات گسترده و حمایت از نمایندگان و معرفی مصرف کنندگان و فروشندگان جزئی محصولات  CCTV و ایجاد ارتباط بین آنها تضمینی در جهت فروش نمایندگان ایجاب می کند .

از این رو آریا گستر الکترونیک با اعطای نمایندگی محصولات در هر استان ، ضمن حمایت از نماینده ، تمامی همکاران شهرستانی را به نماینده همان استان ارجاع داده و سعی در ایجاد رابطه بین نمایندگان و همکاران برقرار می کند .

نوشتن برنامه فصلی پیش بینی فروش و توليد برابر با درخواست مشتريان و شرايط بازار :

برنامه فصلی پیش بینی فروش

طراحی برنامه فروش، یک عملکرد کلیدی در فرآیند مدیریت فروش است. برای افزایش فروش یک کسب و کار، اصول و تکنیک های برنامه ریزی و فروش باید مورد توجه قرار بگیرند.

پیش بینی فروش بخش مهمی از برنامه ریزی و استراتژی کسب و کار آریا گستر می باشد . در سطح ابتدایی این روش پیش بینی می‌ کند که یک فرد یا تیم فروش در مدت زمان مشخص چقدر می تواند فروش داشته باشد.

شرکت ها از پیش بینی فروش برای اتخاذ آگاهانه‌ ی تصمیمات تجاری ،‌ بازاریابی و مدیریت استفاده می کنند.

بسیاری از خواسته های فصلی همکاران جز خدمات پیش بینی شده واحد فروش آریا گستر الکترونیک می باشد

 همواره واحد فروش آریا گستر با همکاری سایر اعضای مجموعه اقدام به تولید و عرضه محصولات با کیفیت وبا قیمت رقابتی مناسب در جهت رفع نیاز بازار و حفظ و ارتقای سطح فروش نمایندگان می نماید .

بنابراین واحد فروش آریا گستر الکترونیک با تحلیل شرایط بازار ، شرایط اقتصادی کشور ، همچنین تکنولوژی روز دنیا ،‌ گام های موثری مطابق با خواسته های مشتریان و بر طرف کردن نیاز های بازار برداشته است.

اعلام لیست مشخصات و قيمت محصولات به نمایندگان :

لیست مشخصات و قيمت

یکی دیگر از خدمات واحد فروش آریاگستر الکترونیک اعلام به موقع تغییرات لیست قیمت و مشخصات فنی محصولات میباشد.

این امر باعث بهبود شرایت فروش نمایندگان شده و باعث جلوگیری از اختلاف قیمت و بروز مشکلات پیش بینی نشده برای همکاران و نمایندگان میباشد.

یکی دیگر از تغییراتی که موجب تغیر لیست قیمت و مشخصات فنی محصولات میشود تغییر در ظاهر و نوع تکنولوژی دوربین و دستگاه ها میباشد که باید بسته به نیاز روز و تکنولوژی صورت گیرد.

نظارت بر تحویل به موقع محصولات به مشتريان :

تحویل به موقع محصولات

وجود بازارهای رقابتی داخلی و خارجی از یک سو و تامین قطعات ، دوربین و دستگاه مدار بسته از سویی دیگر همواره مشکلاتی بوده تا همکاران و نمایندگان حساسیت بیشتری برای تامین کالا داشته باشند.

شرکت آریا گستر الکترونیک با حفظ کیفیت محصولات و جلب رضایت همکاران از خرید دستگاه و دوربین مدار بسته و متعلقات و تحویل به موقع سفارشات تلاش بر آن دارد تا بخشی از نگرانی های تامین به موقع کالا را برای نمایندگان و همکاران خود بکاهد .

 از این رو عمل به تعهدات زمان تحویل کالا به مشتری از سوی آریا گستر الکترونیک بسیار حائز اهمیت بوده و در جلب رضایت مشتری و حفظ سهم بازار محصولات CCTV نقش بسزایی دارد.

رسیدگی به نظرات و شکایات مشتری :

نظرات و شکایات مشتری

یکی دیگر از راهکارهای مشتری مداری واحد فروش آریا گستر الکترونیک را می توان اهمیت دادن به شکایات مشتریان و همکاران ذکر کرد. بیشتر مشتریان زحمت شکایت کردن را به خود نمی دهند و اعتراضی نمی کنند و به همان شکل به راه خود ادامه می دهند. پس باید برای یافتن علت نارضایتی و نیز برطرف کردن مشکلات اقدامات مفیدی صورت گیرد. نارضایتی مشتریان باعث می شود که آنها به رقبا روی آورند 
آریا گستر الکترونیک در مدیریت رسیدگی به شکایت نکات ارزنده ای را مورد توجه قرار می دهد که در اینجا به ذکر آن نکات می پردازیم :

 • شکایات باید با دید مثبت و نگاه حرفه ای بررسی شوند.
 • شکایت، روشی مناسب برای دریافت بازخورد از مشتری است.
 • شکایات، ابزاری برای به کارگیری استعدادهای داخلی جهت تولید و خدمات بهتر میباشد.
 • شکایات، روشی سودمند برای اندازه گیری عملکرد و تخصیص منابع می باشند.
 • شکایات آیینه ای سودمند برای به کارگیری عملکرد داخلی آریا گستر جهت رقابت و قرارگرفتن در ردیف سازمان های متعالی می باشند
 • رسیدگی به شکایات، بهترین فعالیت برای جلب رضایت مشتریان و درک بهتر آنها است .

 آریا گستر الکترونیک و شکایات مشتریان

آریا گستر به بازخورد مشتریان برای بهبود کسب و کار و افزایش رضایت مشتریانشان نیاز دارد.

در حال حاضر نارضایتی از محصول مقدار زیادی از پول و وقت مشتریان را به خود اختصاص می دهد در عین حال اغلب شکایت کنندگان به آنچه که می خواهند نمی رسند. در اینجا سه نکته برای تسریع فرآیند شکایات و خوشحال نگه داشتن مشتریان آریا گستر الکترونیک می پردازیم :

آریا گستر و واحد فروش سعی می کند تا آنجایی که می تواند شکایت را درک کند کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه موجب راحت تر شدن تشخیص دلیل اصلی نارضایتی همکاران می شود

گروه فروش راه حل پیشنهاد می دهد. واحد فروش با آگاهی اینکه که چه چیزی باعث بهتر شدن شرایط برای مشتریان می شود آنگاه راه هایی برای حل مشکل پیشنهاد می کند.

واحد فروش آریا گستر با نشان دادن احترام کامل به همکاران و مشتریان شاکی و دانستن اعتراض مشتریان شاکی ، کارکنانی که شکایات مشتریان و انتقادات تند و تیز آنها را دریافت می کنند می آموزند که آن را به صورت بازخوردهای ساختارمند در آورند.

خدمات پس از فروش آریا گستر الکترونیک :

خدمات پس از فروش

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های آریا گستر الکترونیک بوده است و اریا گستر در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است همکاران و مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

طبق استاندارد تعریف شده در اتحادیه برای کالاهای صوتی تصویری ، دستگاه های الکترونیک و دستگاه و دوربین مدار بسته مرجوعی در نظر گرفته نشده است .

شمارهای تماس 3662225 – 36703498 – 36611100- (025)

اگر بخواهید به این مقاله نمره دهید از یک تا 5 چه نمره ای برای ما در نظر خواهید گرفت ؟

با ariagostarcctv.com بیشتر بدانید :

آریا گستر الکترونیک با داشتن تیمی متشکل از نمایندگان فروش و پشتیبانی فنی آگاه می تواند به شما در مورد فروش و بازار یابی محصولات CCTV بسته به نیاز خرید یا فروش شما راهنمایی نماید .

با شماره تلفن های زیر با ما تماس بگیرید و یا امروز در این لحظه برای ما پیام ارسال کنید!

3662225 – 36703498 – 36611100- (025)

ایمیل info@ariagostarcctv.com

شما عزیزان با ارائه نقطه نظرات ، انتقادات و تشویق های خود می توانید در ادامه روند بهبود این مقاله به گروه ما کمک نمائید .

با ارائه نظرات خود در مورد مقالات تخصصی دوربین های مدار بسته با ما صحبت نمائید در فرصت های آتی پیشنهادات شما ارزیابی شده و حدالمکان مقالات درخواستی در سایت آریا گستر الکترونیک نوشته و ثبت خواهد شد .

ادامه دارد  …

تمامی حقوق مادی و معنوی این مقاله به شرکت آریا گستر الکترونیک تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون اخذ مجوز و عدم ذکر منبع ممنوع می باشد 

4 دیدگاه

  • سلام – شرایط فروش عالی و مقرون به صرفه برای نمایندهای عزیز هست – جهت اخذ نمایندگی و یا خرید عمده دوربین مداربسته با واحد فروش تماس بگیرید
   025-36611100 داخلی 200 واحد فروش آریا گستر الکترونیک

 • سلام در رابطه با بازاریابی دوربین مداربسته و دستگاه dvr لطفا راهنمایی بفرمائید ما همکار هستیم برای فروش بهتر محصولات cctv چه کاری از دستمون بر میاد که بهتر بفروشیم

  • سلام دوست عزیز می تونید تبلیغات گسترده انجام بدید با کسایی که می شناسید و نمیشناسید تماس بگیرید و خودتون و کارتون رو معرفی کنید توی سایت های مختلف تبلیغات بزارید و کارتون رو با حس نیت و صداقت پیش ببرید به مشتری هاتون احترام بزارید و همچین مشتری مداری رو رعایت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *