کارشناسان فروش و فنی آریا گستر الکترونیک جهت مشاوره فنی و حمایت از فروش مطلوب همکاران ، همیشه آماده ارائه پاسخگویی فنی و توضیحات مناسب در راستای مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه و دوربین های مدار بسته و ترویج حفاظت و امنیت به همکاران عزیز هستند .

خرید دوربین مداربسته-واحد فنی آریا گستر الکترونیک

از خدمات ویژه آریا گستر الکترونیک و توجه به مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه و دوربین های آریا گستر بر طرف کردن مشکل به وجود آمده ، ارائه راه حل و آمورش به همکاران و مشتریانی می باشد که قادر به مشکل گشایی نیستند و حتی همکارانی که تمایل به آموزش بیشتر جهت یادگیری در راستای مسائل فنی دوربین مدار بسته را دارند .

تهیه آپدیت دستگاه های رکوردر DVR  :

خرید دوربین مداربسته-واحد فنی آریا گستر الکترونیک

 

گذشت زمان :

تعدادی از دستگاه ها و دوربین های شبکه بعد از مدتی به علت گذشت زمان و به جود آمدن باگ و همچنین هماهنگ سازی نرم افزاری خود با سخت افزار PCB دچار نقص نرم افزاری شده و کارایی مفید خود را از دست می دهند .

 

فایل های ویروسی و آلوده در فضای اینترنت :

در مواقع نادر و اندک هنگامی که دستگاه به شبکه و فضای وب متصل است به علت وجود فایل های ویروسی و آلوده در فضای اینترنت و با پذیرش فایل های آلوده و خطرناک از طرف دستگاه DVR NVR IPCAM  که به صورت اتوماتیک یا دستی ، دستگاه جهت ارتقای نرم افزاری خود فایل بروز رسانی و آپدیت را دانلود می کند اگر در هنگام ارتقای نرم افزاری خود دستگاه در حین بروز رسانی خاموش شده و یا فایل خراب را از سرور کارخانه دانلود کرده باشد دستگاه رکوردر دچار نقص فنی نرم افزاری و باگ می گردد و نیاز به دریافت فایل صحیح و کارا می باشد .

 

حمله هکرها :

خرید دوربین مداربسته-واحد فنی آریا گستر الکترونیک

 

در مواقع دیگری هکر ها با حمله به دستگاه های انتقال تصویر سعی در خرابی نرم افزاری و مشاهده تصاویر و فیلم های موجود در هارد دیسک دستگاه های رکوردر دارند و این عمل را با بدست آوردن IP دستگاه و پورت انتقال تصویر و همچین استفاده از برنامه های مخرب و کشف و بازیابی پسورد عبور دستگاه ممکن می سازند معمولا استفاده از برنامه های مخرب توسط هکر ها موجب از کار افتادن نرم افزار دستگاه شده و کارایی دستگاه را به صورت جدی به خطر می اندازد .

 

آداپتور نامناسب :

واحد فنی آریا گستر الکترونیک

در مواقع دیگری از قبیل نقص سیستم برق رسانی به دستگاه و دوبین مدار بسته شبکه و عدم استفاده از آداپتور مناسب و ناکارآمد و همچنین پایان زمان کارایی مفید آداپتور دستگاه و دوربین  مدار بسته ، اطلاعات و کد های موجود در داخل نرم افزار دستگاه دچار نقص فنی و نواقصی می گردند که با دریافت و بروز رسانی دستگاه این قبیل مشکلات قابل حل می باشند .

 

وجود باگ در داخل کد های نرم افزاری :

واحد فنی آریا گستر الکترونیک

 

در مواقع دیگری با وجود تولیدات جدید سخت افزاری دستگاه و دوربین های مدار بسته و تست و آزمون خطاهای دستگاه و دوربین های مدار بسته معمولا باگ های در داخل کد های نرم افزاری دستگاه ها و دوربین ها مشاهده می شود تعدادی از مشکلات از قبیل هماهنگ نبودن دستگاه با هارد دیسک  های مختلف ، عدم رزولوشن کافی دستگاه برای تلویزیون های  LCD ،  LED جدید و یا دیر و کند لود شدن دستگاه ، عدم هماهنگی با میکروفون های قابل نصب به دستگاه DVR  و … که با دریافت فایل بروز رسانی از طرف کارخانه و کمپانی تولید و فروش دوربین مدار قابل حل می باشند .

 

عدم پشتیبانی از زبان فارسی و تاریخ شمسی :

واحد فنی آریا گستر الکترونیک

 

از دیگر مشکلات نرم افزاری موجود در داخل کد های نرم افزاری دستگاه و دوربین های مدار بسته عدم پشتیبانی از زبان فارسی و تاریخ شمسی می باشد که با دریافت فایل های بروز رسانی و آپدیت کردن دستگاه این مشکلات معمولا قابل حل می باشند .

پلی بک و پشتیبان گیری با کیفیت حداکثری :

واحد فنی آریا گستر الکترونیک

یکی از نیاز های حساس و واقعی دستگاه های رکوردر ، پلی بک و پشتیبان گیری از اطلاعات و فیلم های موجود در داخل هارد دیسک دستگاه در صورت لزوم می باشد و چون مصرف کننده دستگاه رکورد  DVR در هنگام پلی بک و پشتیبان گیری نیاز مبرم به کیفیت تصویر حداکثری دارد در مواقعی با دریافت فایل های بروز رسانی و آپدیت کردن دستگاه این مشکلات معمولا قابل حل می باشند .

 

از وظایف مهم واحد فنی تهیه فایل های آپدیت و بروز رسانی دوربین و دستگاه های موجود در واحد فروش آریا گستر می باشد  این فایل ها با تلاش و کوشش فراوان گرد آوری شده و در اختیار مشتریان ، همکاران و نمایندگان عزیز آریا گستر الکترونیک قرار داده می شود .

توضیحات مقاله آموزش دانلود و بروز رسانی انواع دستگاه های DVR را می توانید از اینجا مطالعه نمایید.

 

تهیه برنامه های مورد نیاز دستگاه و دوربین های DVR :

دستگاه ها و دوربین های موجود در بازار ایران و شرکت آریا گستر الکترونیک جهت انتقال تصویر و مدیریت دوربین های IP یا شبکه نیاز به برنامه های جانبی  دارند از این رو واحد فنی مهندسی آریا گستر الکترونیک با هدف گردآوری و رفع نیاز های نرم افزاری دستگاه و دوربین های شبکه اقدام به جمع و آوری این نرم افزار ها نموده است .

تعدادی از نرم افزاری های مورد نیاز :

نرم افزار CMS یا مدیریت محتوا  (Content Management System) دستگاه DVR با منو و سخت افزار XMEYE و ارائه مقاله و فیلم های آموزش همگانی

نرم افزار CMS یا مدیریت محتوا دستگاه NVR  DVR با منو و سخت افزار VSS و ارائه مقاله و فیلم های آموزش همگانی

نرم افزار CMS یا مدیریت محتوا دوربین های شبکه IP  و ارائه مقاله و فیلم های آموزش همگانی

نرم افزار انتقال تصویر دستگاه های  DVR NVR IPCAM و ارائه مقاله و فیلم های آموزش همگانی

واحد فنی آریا گستر الکترونیک

 

مقاله تخصصی در رابطه با CMS ها را می توانید از اینجا دانلود کرده و از اینجا تماشا فرمائید

با توجه به توانایی و ارتباط واحد فنی آریا گستر الکترونیک در تبادل اطلاعات و گرد آوری نرم افزار های گوناگون در جهت رفاه و تقاضای همکاران و مشتریان عزیز ،  نرم افزار تعدادی از انواع دستگاه های DVR و NVR  در صورت تمایل در اختیار گذاشته خواهد شد .

 

از وظایف مهم واحد فنی تهیه برنامه های CMS ( انتقال تصویر ) ،  برنامه های انتقال تصویر تلفن همراه ، برنامه های مدیریت دستگاه های NVR و دوربین های شبکه موجود در واحد فروش و تولید آریا گستر الکترونیک می باشد  این برنامه ها با تلاش و کوشش فراوان گرد آوری شده و در اختیار مشتریان ، همکاران و نمایندگان عزیز آریا گستر الکترونیک قرار داده می شود .

 

توضیحات مقاله آموزش دانلود برنامه   CMS و دریافت برنامه های مورد نیاز دستگاه های  DVR ،  NVR ،XVR IPCAM    را می توانید از اینجا مطالعه نمایید

ویرایش کدهای نرم افزاری دستگاه   NVR DVR و دوربین های IP :

از ضعف های مهم دستگاه های رکوردر وجود عوامل خارجی تولید کننده این دستگاه ها  و نقش آنها در تولید نرم افزار اجرایی و ساخت محتوا متناسب با زبان فارسی می باشد با توجه به اینکه اکثر دستگاه ها و دوربین ها و بیشتر وسایل الکترونیکی از کشور هایی همانند چین تولید و در بازار ایران فروخته می شوند هماهنگ سازی و ویرایش محتوای نرم افزاری آنها بر اساس نیاز های داخلی احساس می شود . عدم همکاری کارخانجات چینی در بومی سازی کد های نرم افزاری و نیاز مبرم آریا گستر به کوچکترین عملیات نرم افزاری موجب شکوفایی و تلاش واحد فنی گردیده لذا گروه فنی مهندسی آریا گستر الکترونیک در راستای بهینه سازی مشکلات نرم افزاری دستگاه ها و دوربین های تولید ی داخلی و ویرایش کد های نرم افزاری بسیار کوشا عمل کرده و توانسته متناسب با نیاز های تولیدات آریا گستر و همکاران و ترویج برند های درخواستی  ، کد های موجود در SOFTWARE دستگاه DVR را ویرایش کرده و به صورت بومی قابل استفاده نموده است .

امید داریم با پشتکار و تلاش فراوان و همچنین استخدام گروه های متخصص در روند بومی سازی کد های نرم افزاری به صورت کامل نقش مهمی داشته باشیم .

واحد فنی آریا گستر الکترونیک

 

واحد فنی آریا گستر الکترونیک

 

تهیه برنامه های پسورد یابی  :

واحد فنی آریا گستر الکترونیک

از قابلیت های مهم و کلید ی دستگاه های رکوردر تعریف رمز عبور و پسورد مطمئن جهت امنیت بیشتر این دستگاه ها می باشد با توجه به اینکه همانگونه که تعریف رمز عبور برای یک دستگاه رکوردر بسیار آسان می باشد در صورت فراموشی رمز عبور عملیات پسورد یابی بسیار پیچیده و در مواقعی پسورد یابی غیر ممکن می باشد از وظایف مهم گروه فنی مهندسی آریا گستر الکترونیک تهیه نرم افزار های پسورد یابی  دستگاه های موجود در واحد فروش آریا گستر الکترونیک و همچنین دستگاه و دوربین های متفرقه با برند های مختلف می باشد  جهت رفاه مشتریان و همکاران عزیز عملیات بازیابی رمز عبور دستگاه DVR  NVR و دوربین شبکه IP در صورت درخواست به سادگی انجام شده و در مواقعی با توجه به عدم مراجعه همکاران به داخل شرکت ، پسورد یابی به صورت تماس تلفنی و استفاده از شبکه های اجتماعی انجام خواهد شد .

گروه فنی مهندسی آریا گستر الکترونیک با همکاری واحد گارانتی توانایی پسورد یابی انواع و اقسام دستگاه و دوربین های موجود در بازار ایران را دارد به چند دستگاه معروف اشاره می نمائیم :

پسورد یابی دستگاه های XMEYE

پسورد یابی دوربین های شبکه XMEYE

پسورد یابی دستگاه های داهوا dahua

پسورد یابی دوربین های شبکه داهوا dahua

پسورد یابی دستگاه های هایک ویژن Hikvision – Raster

پسورد یابی دوربین های شبکه هایک ویژن Hikvision – Raster

پسورد یابی  دستگاه ها و دوربین های متفرقه با برند های مختلف

تست اولیه دستگاه ها و دوربین ها و اطمینان از عملکرد محتوای نرم افزاری :

آریا گستر الکترونیک مطابق با آخرین پیشرفت تکنولوژی و قطعات الکترونیکی جدید به عنوان وارد کننده بدون واسطه محصولات الکترونیک pcb دستگاه و دوربین های مدار بسته با تعهد به کارایی دستگاه ، تست های اولیه کنترل کیفیت را قبل از تولید و اسمبل انجام می دهد

با وجود تولیدات جدید سخت افزاری دستگاه و دوربین های مدار بسته و خرید و تهیه محصولات از کشورهای خارجی  ممکن است  باگ هایی در داخل کد های نرم افزاری دستگاه ها و دوربین ها مشاهده گردد .

تعدادی از مشکلات از قبیل :

 • هماهنگ نبودن دستگاه با هارد دیسک های مختلف
 • عدم رزولوشن کافی دستگاه برای تلویزیون های LCD ،  LED جدید
 • و یا دیر و کند لود شدن دستگاه
 • عدم هماهنگی با میکروفون های قابل نصب به دستگاه DVR
 • تنظیمات نامناسب نرم افزاری دوربین ها در ارائه کیفیت حداکثری
 • و ….

خرید دوربین مداربسته-واحد فنی آریا گستر الکترونیک

 

  از وظایف مهم واحد فنی مهندسی بررسی نرم افزاری اولیه دستگاه و دوربین های مدار بسته و تصحیح عملکرد دستگاه در شرایط مختلف می باشد . در صورت مشاهده و تثبیت ناکارایی دستگاه ، مجوز تولید و فروش به مجموعه داده نخواهد شد .

 

پیگیری مداوم و ارائه راهکار های مناسب :

 

گروه فنی مهندسی آریا گستر الکترونیک به صورت اختیاری و با علاقه و اشتیاق فراوان به بررسی مشکلات و ارائه راه حل نهایی می پردازد . این قبیل مشکلات معمولا از سوی همکاران و مشتریان مطرح شده و گروه فنی مهندسی آریا گستر با تجارب فراوان با ارائه راهکار های مناسب به همکاران و مشتریان عزیز در این راستا راهنمایی نموده و در مواقع خاص و عدم حل مشکلات به صورت حضوری و با ارسال واحد فنی به مکان پروژه به بررسی و حل مشکلات از نزدیک می پردازد.

غالبا در حین نصب و استفاده از دوربین و دستگاه مدار بسته مشکلاتی وجود دارند که با رعایت اصول فنی و آموزش ها از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری می شود و نیز استفاده از دستگاه و دوربین مدار بسته را آسان می نماید با این وجود آریا گستر الکترونیک در راستای بهبود عملکرد محصولات دستگاه و دوربین مدار بسته و آموزش به همکاران در صورت درخواست مشاوره فنی ، آموزش رایگان در اختیار همکاران و مشتریان قرار می دهد .

رسالت واحد فنی مهندسی آریا گستر الکترونیک آموزش های رایگان و پیگیری مداوم در حل مشکلات سخت افزاری ، نرم افزاری و نصب و ارائه خدمات فنی به مشتریان عزیز می باشد .

خدمات فنی بی وقفه و پیگیری مداوم در حل مشکلات ، از اهداف اصلی گروه فنی مهندسی آریا گستر می باشد .

تعدادی از مشکلات و خواسته های آموزشی همکاران :

 • چرا دستگاه آهسته لود می شود؟
 • چرا دستگاه روشن نمی شود ؟
 • از چه آداپتوری برای دستگاه خود استفاده کنیم ؟
 • چرا هارد دستگاه ما با وجود نو بودن در دستگاه بالا نمی آید ؟
 • چرا دستگاه تصویر ها را بالا نمی آورد ؟
 • از چه هاردی در دستگاه استفاده نمائیم ؟
 • آپدیت ها را چگونه به دست آوریم ؟
 • چرا دستگاه نویز دارد و تصویر در خروجی با نویز همراه است ؟
 • حداکثر رزولوشن مناسب برای خروجی تلویزیون کدام است ؟
 • دوربین اسپید دام چگونه به دستگاه وصل می شود ؟
 • چگونه از تنظیمات دوربین اسپیدام دام آگاه شویم ؟
 • بهترین آداپتور برای دوربین ما کدام است ؟
 • بهترین مکان نصب دوربین در پروژه کدام است ؟
 • از کدام تجهیزات مناسب جهت نصب دستگاه و دوربین مدار بسته استفاده نماییم ؟
 • چرا دوربین ها تصویر ندارند ؟
 • چرا دوربین ها نویز دارند ؟
 • چرا تصویر دوربین مشکل دارد و کیفیت مناسب را نمی دهد ؟
 • از چه کابل و متراژ مناسبی جهت نصب دوربین استفاده نمائیم ؟
 • از چه کابل و متراژ مناسبی جهت نصب دوربین شبکه و IP استفاده نمائیم ؟
 • دوربین شبکه چطور به دستگاه وصل می شود ؟
 • دوربین شبکه ما IP نمی دهد ؟
 • دسترسی به تنظیمات IP دوربین شبکه چگونه هست ؟
 • دوربین شبکه مناسب برای دستگاه ما کدام هست ؟
 • فرمت تصویری مناسب دوربین IP ما کدام است ؟
 • دوربین شبکه به کامپیوتر چگونه متصل می گردد ؟
 • تنظیمات انتقال تصویر دستگاه چگونه است ؟
 • چرا انتقال تصویر نداریم ؟
 • چرا انتقال تصویر کند می باشد ؟
 • چرا بعضی وقتی انتقال تصویر داریم و در مواقعی نداریم ؟

 و ….

 

ساخت محتوای آموزش :

خرید دوربین مداربسته-واحد فنی آریا گستر الکترونیک

 

ارائه راه کارهای مناسب در جهت حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه و دوربین های مدار بسته به صورت تلفنی و مشاوره حضوری برای متقاضیان و پشتیبانی فنی مناسب مقداری سخت و زمان گیر می باشد از این رو واحد فنی مهندسی آریا گستر الکترونیک در جهت رشد همکاران و پشتیبانی فنی تصمیم به توسعه آموزش ها و همگانی کردن این آموزش ها در فضای وب دارد .

آموزش های واحد فنی همواره به صورت مقاله ای ، عکس ها ، صوتی و کلیپ های تصویری در اینترنت و فضای مجازی منتشر می شود .

می توانید با رجوع به صفحات اجتماعی و با استفاده از این آموزش ها سطح علمی خود را در جهت توسعه مالی و اقتصادی و افزایش بهره وری دستگاه و دوربین های مدار بسته بهبود دهید.

 

تهیه کلیپ های تصویری از همکاران :

واحد فنی آریا گستر الکترونیک

از مهمترین وظایف آریا گستر الکترونیک به ویژه واحد آموزشی فنی مهندسی  ، پشتیبانی و حمایت از فروش محصولات نمایندگان و همکاران عزیز می باشد گروه فنی آموزشی در این راستا به صورت جدی گام نهاده و با معرفی نمایندگان و خدمات آنها در جهت فروش محصولات دستگاه و دوربین ها با کیفیت بهتر امداد رسانی می نماید  .

تضمین و تلاش واحد فنی ،  حمایت از فروش محصولات دستگاه و دوربین های آریا گستر الکترونیک برای نمایندگان می باشد .

در این راستا اقدام کرده و با تهیه عکس ها ، کلیپ و فیلم برداری از محل فروشگاه و مصاحبه با مدیر فروشگاه سعی بر تبلیغات نماینده عزیز را داریم .

همچنین با درخواست عکس های پروژه های نصب دوربین مدار بسته و انجام عملیات ادیت و در نهایت قرار دادن در محیط سایت آریا گستر الکترونیک به تبلیغ و ترویج نماینده و محصولات آنها می پردازیم .

بنا به درخواست واحد فنی و حمایت واحد گارانتی و مدیریت در صورت دریافت عکس از محل نصب پروژه های دوربین و دستگاه مدار بسته با برند های معتبر آریا گستر الکترونیک از قبیل برند PIXELو MEDISON خدمات تعمیرات دوربین و دستگاه های متفرقه رایگان در اختیار نماینده و همکار عزیز قرار داده می شود .

به ازای دریافت تصاویر نصب دوربین مدار بسته به صورت پروژه ای حداقل 5 عکس معمولی مساوی با تعمیر رایگان یک دوربین با برند های گوناگون

به ازای دریافت تصاویر نصب دوربین مدار بسته به صورت پروژه ای حداقل 10 عکس حرفه ای مساوی با تعمیر رایگان یک دستگاه با برند های گوناگون و شرکت در قرعه کشی فصلی محصولات آریا گستر الکترونیک

 

جهت مشاهده تصاویر پروژه ای نصب دوربین ها به اینجا رجوع فرمائید .

شماره تلفن واحد فنی  :

02536611100  داخلی 106

09195888300

تمامی حقوق مادی و معنوی این مقاله به شرکت آریا گستر الکترونیک تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون اخذ مجوز و عدم ذکر منبع  ممنوع می باشد .

4 دیدگاه

  • قابلی نداشت در ادامه در رابطه با پسورد یابی دستگاه dvr و پسورد یابی دوربین مداربسته صحبت خواهیم کرد –

  • یکی از وظایف واحد فنی و گارانتی پسورد یابی دستگاه dvr هست تماس بگیرید تا براتون در صورت امکان و توانایی پسورد یابی انجام بشه و اگر هم پسوردیابی دستگاه dvr از راه دور انجام نشد دستگاهتون رو ارسال کنید تا پسورد یابی هر چه سریعتر برای دستگاه dvr شما انجام بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *