دوربین مداربسته پیکسل pixel

دستگاه و دوربین مداربسته پیکسل :

در سال 1385 آریاگستر الکترونیک رسما شروع به عرصه فعالیت در زمینه فروش سیستم های حفاظتی و امنیتی پرداخت و با تلاش و کوشش فراوان آریاگستر تجارب بسیارغنی را از نمونه هاي اوليه برندهاي معتبر جهانی کسب کرده و درطول فعالیت خود به عنوان يکي از بزرگترین فروشندگان بازار دوربین های مداربسته توانست نگرشی جدید را پیدا کند و ضمن علاقه مندي به فلسفه تولید به ایرادات ونقاط قوت هر برند اشراف پیدا کند .
و در همان سال های اولیه بنا به نیاز مشتریان و بازار و همچنین خود کفایی در تولید ملی با اهمیت برند سازی آشنا شد و تصمیم به طراحی و ساخت برند معتبر ایرانی نمود .

دوربین مداربسته

تولید دوربین مداربسته با برند پیکسل همیشه جز اهداف اصلی آریاگستر بوده است واژه پیکسل در صنعت دوربین مداربسته به شدت استفاده شده است و ایده نام گذاری پیسکل بر روی محصولات نظارت تصویری جرقه ای بوده که در سال های اولیه تولید در بین مجموعه آریاگستر همیشه جریان داشته است .

آریاگسترالکترونیک با تمام سختی ها برای شروع و ترویج برند پیکسل تصمیم به اجرایی شدن و انتشار آن در سطح ایران را گرفت در روزهای اولیه جهت تولید و اقتصادی کردن آن با کارخانه های تولیدی صحبت کرده و لوازم ضروری جهت برند سازی را تهیه و مونتاژ اولیه و ابتدایی دوربین مداربسته را با برند پیکسل شروع کرد تهیه وسایل ابتدایی برای شروع مونتاژ در نگاه اول سخت و اقتصادی نبود پیگیری مداوم و حل مشکلات تولید امروزه آریاگستر را به جایگاه بالایی در تولید و خودکفایی محصولات CCTV رسانده است تولید دوربین مداربسته با برند پیکسل pixel انگیزیه بنیادی برای شروع حرکتی سختی و تداومی ماندگار در تولید محصولات با برندهای مختلف در بین کارکنان آریاگستر ترویج پیدا کرده و امروزه برند پیکسل جزوه مهمترین برند های معتبر دوربین مداربسته در سطح ایران مطرح می باشد .

برند مدیسون جز یکی از برندهای برتر دوربین مداربسته آریاگستر الکترونیک می باشد 

در صورت تمایل می توانید با رجوع به صفحه مقاله و خصوصیات دوربین مداربسته مدیسون MEDISON را مطالعه فرمائید .

در مطالب زیرین شاخصه های مهم برند پیکسل را برای همکاران و مشتریان عزیز شرح خواهیم داد

با آریا گستر الکترونیک همراه باشید :

برند A&G   :
در بین سال های 1385 تا 1390 تولید و در بین برند های مطرح دوربین های مداربسته جایگاه ویژه داشت
برند A&G که مخفف واژه آریا گستر بود طراحی و با پشتیبانی شرکت های چینی پا به عرصه بازار گذاشت .

دوربین مداربسته پیکسل

دوربین مداربسته پیکسل

مشکلات ایجاد شده توسط کارخانجات تولیدی در کشور چین و عدم پاسخگویی درست در قبال تعهدات واگذاره شده برای تولید محصولات نظارتی با برند A&G ، جرفه ای نوین در آریا گستر الکترونیک برای شروع برند سازی و تولید محصولات نظارتی با برند درخواستی و صددرصد ایرانی را برای آریا گستر مسجل کرد از این رو اجرایی کردن برند سازی با تولیدات داخلی جهت محصولات نظارتی با برند پیکسل از اهداف اصلی آریا گستر الکترونیک قرار گرفت و با مطالعات فروان در انتشار این برند کوشیدیم در مطالب زیر خصوصیات مهم تولید محصولات نظارتی با برند مطرح پیکسل را شرح خواهیم داد :

برند PiXEL  :

آریا گستر الکترونیک با توجه به دید گسترده در سال 1390 تصمیم به طراحی و معرفی برند PiXEL ( یک نام تجاری موفق ) با اهداف زیر نمود :

خصوصیات برند PiXEL :

 1. PiXEL چیزی جز از هدف تولید محصول، کیفیت، منافع ، استفاده ها و طرز عمل آن و غیره پیشنهاد می کند :

در طی 10 سال فعالیت برند پیکسل از همان سال های اولیه توانستیم با تلاش و پشتکار فراوان و با توجه به تمامی تحریم های تکنولوژی و کمبود بودجه دستگاه و دوربین های پیکسل را با کیفیت بالا تولید کرده و گام های نخست را در تولید ملی بنا نهاده باشیم  .

چون این برند در همینجا ، کشور عزیزمان ایران و در استان قم تولید می شود در نتیجه تولید آن از نظر اقتصادی به صرفه بوده و خرید بدون واسطه دستگاه و دوربین های پیکسل برای مشتریان و همکاران عزیز منافع اقتصادی فراوانی در بر دارد یکی از اهداف همیشگی آریا گستر الکترونیک حمایت از نمایندگان در جهت فروش محصولات پیکسل با قیمت و کیفیت مناسب و غیر قابل غیاث با شرکای رقیب و افزایش سود دهی بالای این محصول به همکاران عزیز می باشد در این امر کوشیده ایم و تلاشمان همیشگی خواهد بود .

 1. PiXEL پیکسل با  تمامی استاندارد های طراحی و تولید ساخته می شود :
  از ویژگی های مهم و حیاتی یک دوربین امنیتی قابلیت ضد آب یا Water Proof بودن آن است در میان دوربین های مداربسته که این قابلیت با نام IP66 , و در حالت حرفه ای با نام IP67 گفته می شود توانایی یک دوربین امنیتی را در عدم نفوذ مایعات ( مانند آب ) و گردوغبار به حداکثر می رساند .
  در ویدیوی زیر قابلیت ضد آب یا Water Proof دوربین مداربسته پیکسل را مشاهده می فرمائید :

شما عزیزان می توانید این مقاله را به صورت کامل در صفحه ویژگی دوربین مداربسته  ضد آب IP66 در این صفحه مطالعه فرمائید 

 1. PiXEL ساده ، کوتاه ، جذاب و دارای تلفظ ساده بوده و به خاطر سپردن آن آسان می باشد :

واژه پیکسل دارای 5 حرف ساده ، مختصر ، جذاب و تلفظ آن به سادگی انجام می شود و حفظ کردن کلمه پیکسل حتی برای اولین بار برای کسی که نشنیده باشد به سادگی خواهد بود و در نتیجه زمان ماندگاری و ثبت این برند در ذهن مشتریان بیشتر خواهد شد .

 1. PiXEL به سادگی تبلیغ و شناسایی می شود :

یکی از اهداف همیشگی طراحی و ساخت برند پیکسل  تبلیغات آن در حد تبلیغات کشوری بوده است . از مدیریت گرفته تا کارشناسان فروش ، مسئولان فنی ، مسئولان گارانتی ، مسئولین تبلیغات ، نماینده ها و مشتریان و … در تبلیغات این برند کوشیده اند و چون این برند شامل تمامی خصوصیات یک برند معتبر از قبیل تولید ملی ، قیمت مناسب ، کیفیت بالا ، خدمات پشتیبانی ، خدمات گارانتی  و … را دارا می باشد تبلیغ آن به آسانی و از روی صداقت انجام خواهد شد از این رو طراحی لوگوی بصری برند پیکسل جهت شناسایی محصولات آریا گستر به راحتی میسر شده و دوام ماندگاری آن تضمینی بر شناسایی آسان برند پیکسل از میان لوگوهای دیگر خواهد شد .

تغییرات لوگوی برند پیکسل :

دوربین مداربسته پیکسل

دوربین مداربسته پیکسل

دوربین مداربسته پیکسل

دوربین مداربسته پیکسل

دستگاه DVR پیکسل

دوربین مداربسته پیکسل

 1. PiXEL بخشی از یک حالت طبیعت دائمی می باشد :

همانطور که می دانید واژه پیکسل در اصطلاح به تصاویر دیجیتالی کوچکترین جزء ساختاری یک تصویر را گویند. پیکسل را بعضاً در مباحث مربوط به گرافیک و تصویر، نقطه نامیده و آن را کوچکترین نقطه تشکیل دهنده تصویر نیز میخوانند. از این رو پیکسل یک حالت طبیعی و جدایی ناپذیر از واژه تصویر می باشد .

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در رابطه با پیکسل می توانید با رجوع به این صفحه اطلاعاتی در رابطه با واژه پیکسل به دست آورید 

 1. PiXEL مشخص و دقیق می باشد :

 1. PiXEL دارای صدای لذت بخش در هنگامی شنیداری می باشد :

 1. PiXEL اقتصادی بوده و قابل تولید مجدد و تکثیر می باشد :

آریا گستر الکترونیک در جهت تولید دستگاه و دوربین مداربسته با برند پیکسل و اقتصادی کردن محصولات همواره تلاش خود را نموده است از این رو تصمیم به تهیه تجهیزات و دستگاه های مرتبط با تولیدات داخلی نموده است . تولیدات داخلی محصولات آریا گستر جهت گسترش و ترویج برند پیکسل :

دستگاه و دوربین مداربسته :

 • تولید 100 درصدی کارتن بسته بندی دستگاه dvr از قبیل طراحی زیبا و تهیه کلیشه و سفارش تولید به کارخانجات ایرانی جهت حمایت از تولید ملی و خود باوری

دوربین مداربسته

کارتن بسته بندی دستگاه های DVR 4 و 8 کانال

کارتن بسته بندی دستگاه  DVR 16 قدیمی

کارتن بسته بندی دستگاه  DVR 16 جدید

 • تولید 100 درصدی کارتن بسته بندی پک نگهدارنده لوازم جانبی دستگاه dvr ( پک موس ، آداپتور ، کابل ساتا هارد ، کابل برق هارد و … )
 • تولید 100 درصدی کارتن بسته بندی دوربین مداربسته از قبیل طراحی زیبا و تهیه کلیشه و سفارش تولید به کارخانجات ایرانی جهت حمایت از تولید ملی و خود باوری

کارتن بسته بندی دوربین بالت پیکسل

Carton pixel dome
Carton pixel dome

کارتن بسته بندی دوربین دام پیکسل

مواس دوربین مداربسته پیکسل

تولید 100 درصدی موس دستگاه dvr

 • تولید 100 درصدی بدنه کیس dvr ( 4 کانال ، 8 کانال ،16 کانال ) که شامل تولید بک پنل ، پنل جلو ، کفی و درب کیس dvr به همراه تولید پیچ های مخصوص محکم کاری PCB  و پیچ های محکم کاری اتصالات بدنه  و همچنین رنگ آمیزی دستگاه dvr مطابق با استاندارد های جهانی

درباره دوربین مداربسته پیکسل

تولید 100 درصدی بدنه کیس dvr

 • تولید Air Bag و فوم ضربه گیر دستگاه و دوربین مداربسته

درباره دوربین مداربسته پیکسل

تولید فوم ضربه گیر در شرکت آریا گستر الکترونیک

فوم ضربه گیر تولید آریا گستر

تولید کیسه هوا ( Air Bag ) در شرکت آریا گستر الکترونیک

همچنین آریا گستر الکترونیک با تهیه دستگاه چاپ تامپو و چاپ لیزر در جهت ترویج برند پیکسل و اقتصادی کردن محصولات در این عرصه جز شرکت های برتر دوربین مداربسته در کل کشورعزیزمان ایران می باشد .

دستگاه مجهز شرکت آریا گستر

دوربین مداربسته پیکسل

امروزه آریا گستر الکترونیک با پشتکار و پیگیری فراوان در راستای اقتصادی کردن و عدم وابستگی به محصولات کشور های دیگر از جمله چین در تولید دستگاه و دوربین های مداربسته با برند پیکسل و برآورده کردن نیاز مشتریان و همکاران تصمیم به طراحی و ساخت کیس و بدنه دوربین مداربسته در سطح وسیع با برپایی کارخانجات تولید ، نموده است .

تولیدات آینده آریا گستر الکترونیک :

 • تولید انواع و اقسام کیس دوربین مداربسته در سطح وسیع

درباره دوربین مداربسته پیکسل

 • تولید برد IR یا برد دید در شب با تنوع گوناگون

درباره دوربین مداربسته پیکسل

 • تولید کابل دوربین مداربسته شامل کابل های AHD  و کابل های شبکه ساده و POE

درباره برند پیکسل

 • تولید کابل نری مادگی فیش برق دوربین مداربسته

درباره دوربین مداربسته پیکسل

 • تولید برد دستگاه DVR شامل برد 4 ، 8 و 16 کانال مطابق با آخرین تکنولوژی و استاندارد های طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی

برد دستگاه پیکسل

PCB برد 4کانال AHD

برد دستگاه پیکسل

PCB برد 8 کانال AHD

برد دستگاه پیکسل

PCB برد 16 کانال AHD

 • تولید برد دستگاه NVR شامل برد 4 ، 8 و 16 کانال مطابق با آخرین تکنولوژی و استاندارد های طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی

برد دستگاه پیکسل

PCB برد 8 کانال NVR

برد دستگاه پیکسل

PCB برد 32 کانال NVR

 • تولید برد دوربین های AHD

تولید PCB دوربین

تولید   PCB  دوربین

 • تولید برد دوربین های شبکه یا IP

تولید آداپتور

 • تولید 100 درصدی آداپتور و منابع تغذیه دستگاه و دوربین مدابسته شامل آداپتور 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، آداپتور سوییچینگ 10 آمپر – 20 آمپر – 30 آمپر

آداپتور دستگاه پیکسل

 1. PiXEL اصل می باشد ( غیر تقلیدی) :

آریا گستر الکترونیک در طی سال های فروش دستگاه و دوربین مدابسته و اجحاف کامل  و بررسی برند های دوربین های مداربسته در سطح ایران تصمیم به ثبت و ترویج برند پیکسل در کشور عزیزمان ایران نمود برند پیکسل یک برند غیر تقلیدی و اصیل در دنیای دوربین مداربسته می باشد که برای اولین بار در سال 1390 توسط آریا گستر الکترونیک ترویج شده است .

 1. PiXEL به چندین گونه تلفظ نمی شود و به تمام زبان ها قابل تبلیغ می باشد :

چون این واژه مدت ها قبل در بین مردمان و در دنیای تصویر و دیجیتال جا افتاده بوده از نظر آوایی فقط به همانطور که نوشته می شود خوانده می شود . و در تمامی زبان ها با همان لفظ آوایی قابل شنیدن و تبلیغ می باشد .

 1. PiXEL تهاجمی (به کسی یا چیزی) و اهانت آمیز برای برند دیگر نمی باشد :

با شروع برند گذاری برای دستگاه و دوربین های مداربسته کمبود برند معتبر و موفق در زمینه دوربین های مداربسته در استان قم موجب شد این برند در جهت کوشش سطح ارتقا کیفیت دوربین های مداربسته و پیشرفت دنیای تکنولوژی و الکترونیک در ایران و استان قم به وجود بیاید و قصد رقابت و اهانت با هیچ برند معتبر دیگری را ندارد آریا گستر الکترونیک با ترویج و توسعه برند پیکسل در صدد رفع نواقص نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه و دوربین های مداربسته ، ایجاد آرامش و امنیت و پیام همدلی با دیگر برند های معتبر و موفق جهانی را دارد.

 1. PiXEL تصویر خوبی ایجاد می کند :

امید داریم به عنوان بخش کوچکی از سفیر حفاظت و امنیت در ترویج برند پیکسل کوشا باشیم .

و حفاظت از اموال ، دارایی ها و …  مردمان عزیزمان را سر لوحه کارمان کنیم و در جهت امنیت جامعه مان کوشا باشیم .

 1. PiXEL تازگی داشته و خلاقانه و نوآورانه ایجاد شده است :

واژه پیکسل یک واژه نسبتا قدیمی و با شروع دنیای تکنولوژی و تصویر به وجود آمد از این برند در چندین کالای خارجی استفاده شده است . خلاقیت استفاده از این برند ، برای اولین بار در دنیای دوربین مداربسته بوده و آریا گستر الکترونیک با اشراف به این قضیه از برند موفق پیکسل استفاده نموده و در جهت استحکام و ارزش گذاری این برند همواره در طول سال ها کوشیده است .

 1. PiXEL موجب گمراه کردن مشتریان و همکاران نمی گردد :

روند طراحی و تبلیغ برند پیکسل بر اساس آگاهی دادن اجتماع به دنیای دستگاه و دوربین های مداربسته می باشد . و با ترویج برند پیکسل

 1. PiXEL پیام محصول را به مصرف کننده می رساند :

آریا گستر الکترونیک سفیر حفاظت و امنیت

 1. PiXEL باعث افزایش فروش می شود :

در گذشته پیکسل نامی جدید و ناآشنا در دنیای حفاظت و امنیت بوده است .امروزه با تلاش فراوان گروه آریا گستر الکترونیک در جهت بومی سازی محصولات دستگاه و دوربین های مداربسته و همچنین خدمات پشتیبانی طلایی کوشیده ایم و با تبلیغات گسترده برند پیکسل به جایگاه مطلوبی رسیده ایم و تلاشمان همواره این بوده که کیفیت را به طور چشمگیر بالا برده و با کاهش قیمت ها در جایگاه نخست فروش این محصول باشیم .

در نتیجه امروزه پیکسل جایگاه واقعی خود را به دست آورده و از برند های مطرح دستگاه و دوربین مداربسته می باشد خرید برند پیکسل از نظر اقتصادی به صرفه بوده و طبعا باعث فروش بالای محصولات آریا گستر الکترونیک با برند پیکسل جهت همکاران و نمایندگان عزیز خواهد شد .

 1. PiXEL جذاب بوده و ترغیب مصرف کننده را به خود جلب می کند :

روند ساخت برند PIXEL نقش مهمی در جذب مشتری و البته ایجاد وفاداری در مشتریان دارد.

تولید ملی و بومی این محصول مطابق با استاندارد های جهانی  ، کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، پشتیبانی فنی بالا ، پشتیبانی گارانتی طلایی ، ارتباط دوستانه با همکاران و مشتریان ،آموزش در صفحات اجتماعی ، وب سایت ، کلاس های آموزشی ، تضمین حفاظت و امنیت و … بخشی از مجموع فعالیت های شرکت آریا گستر الکترونیک می باشد که در جهت ترغیب خرید محصولات با برند پیکسل به مشتریان و نمایندگان عرصه می شود .

 1. PiXEL مزایای استفاده از محصول را در میان محصولات رقیب مشخص می سازد :

برند معتبر ، محصولات بروز مطابق با آخرین تکنولوژی دستگاه و دوربین های مداربسته ، بسته بندی زیبا و با دوام ، پشتیبانی فنی ، خدمات گارانتی 24 ساعته طلایی ، کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، پیگیری و نصب پروژه ، شرکت در قرعه کشی فصلی و اهدای جوایز نفیس به خریداران و همکاران عزیز و …

 1. PiXEL موقعیت محصول را در میان محصولات رقیب مشخص می سازد :

همانطور که قبلا اشاره نمودیم بزرگترین خصوصیت برند پیکسل تولید ملی و اقتصادی این محصول می باشد چون کشور عزیزمان ایران در طی سالیان مختلف دچار تحریم های گوناگون شده و قیمت محصولات با افزایش تحریم ها رو به فزونی و کمبود محصول در بازار بوده است آریا گستر الکترونیک با کوشش های فراوان و با کمی اختلاف سعی بر این داشته تا کمبود دستگاه و دوربین های مداربسته را در بازار ایران کاهش داده و با وجود کاهش فروش محصولات دوربین های مداربسته از طرف شرکت های رقیب ، فروش این محصول را به حداکثر رسانده است و همچنین با ارائه خدمات فنی و گارانتی طلایی محصولات برند پیکسل  در میان محصولات رقیب جایگاه ویژه ای را کسب نموده است .

نویسنده مقاله  : علی رمضانی کارشناس فنی آریا گستر الکترونیک

تمامی حقوق مادی و معنوی این مقاله به شرکت آریا گستر الکترونیک تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون اخذ مجوز و عدم ذکر منبع  ممنوع می باشد .

16 دیدگاه

  • سلام – گاارانتی معتبر – پشتیبانی فنی -خدمات زیر یک روزه – قیمت مناسب – تولید ملی -اعطای نمایندگی در استان ها و … -دیگه چی میخوای دوست عزیز – هر وقت هم مشکلی داشته باشه یکی هست که دوربین شما رو خدمات بده – اگر هم گارانتیش تموم بشه با کمترین قیمت ممکن تعمیر می شه – خانواده بزرگ آریا گستر الکترونیک همیشه آماده خدمت گذاری در راستای امنیت و به عنوان بخش کوچکی از سفیر حفاظت دوربین های پیکسل را مطابق با آخرین تکنولوژی روز تولید و در سطح ایران توزیع می کنه .

 • سلام خسته نباشید ما میخواییم نمایندگی دوربین مداربسته پیکسل رو بگیریم شرایط نمایندگی برند پیکسل به چه صورت است ؟
  مهسا رزاقی تبار هستم مجری شرکت نوین دیده پردازان فردا

  • سلام برای اخد نمایندگی لطفا با واحد فروش شرکت آریا گستر الکترونیک تماس بگیرید راهنمایی لارم خدمتتون ارائه خواهد شد
   025-36611100 داخلی 200

  • بله تولید شرکت آریا گستر الکترونیک هست سوالی دیگه ای درباره دوربین مداربسته پیکسل دارید در خدمتم

 • سلام – من از دوربین مدار بسته پیکسل خوشتم اومده ولی می خوام برند خودم رو داشته باشم شرایط برند درخواستی رو میگید چطوریه ؟

  • خب چیکار کنم – داداش با واحد فروش تماس بگیر – واحد فروش می تونه راهنمایی کنه – برای اینکه دوربین با برند خودت رو داشته باشی شرایطی داره که واحد فروش به شما اطلاعات میده – موفق باشید
   025-36611100 داخلی 200

 • سلام من دوربین شبکه پیکسل خریدم دنبال فایل بروزرسانی می گردم چطوری می تونم پیدا کنمش ؟

 • سلام افرین خوشم اومد عجب – شرکت آریا گسترالکترونیک بی نظیره – من ندیدم شرکت دوربین مداربسته به این خوبی خدمات بده هم بچه های فنیش خوبن – هم گارانتی واقعا عالیه داره – تشکر دستتون درد نکنه

 • میشه لطفا شرایط نمایندگی رو بگید و اینکه چطوری باید خرید بزنیم تا قیمت نمایندگی بدید ؟

  • سلام لطفا با واحد فروش آریاگستر الکترونیک تماس بگیرید به صورت کامل راهنماییتون می کنند
   025-36611100 داخلی 200

 • بابا با این دستگاهتون یه دستگاه قدیمی داشتم هاردش رو برداشتم روی دستگاه پیکسل گذاشتم دیر بالا میاد ؟

  • سلام دوست عزیز احتمالا هارد تون قدیمیه عمر مفید خودشو کار کرده
   مشکل از دستگاه dvr نیست از هارد هست در این رابطه مقاله ای کامل ارائه شده می تونید مطالعه فرمائید
   اگر هم دستگاه مشکلی داره ارسال کنید بیاد تعمیر و گارانتی می شه
   تشکر
   https://ariagostarcctv.com/suitable-hard-drive-for-dvr-cctv/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *