لوگوی مدیسون
لوگوی رکوردر مدیسون

درباره برند دوربین مداربسته MEDISON

MEDISON یک نشانه و سمبل یا آرم گرافیکی خاص است و نمادیست که هدف آن فروش کالای سیستم های نظارت تصویری یا ارائه خدمات برای مشتریان میباشد. اما مهمترین هدف شرکت از انتخاب برند موفق مدیسون نمایانگر ارزش و رشد کسب‌ و کار ، افزایش کیفیت محصولات CCTV ، خدمات گارانتی و همراه داشتن کارمندان خلاق و مستعد و پر انرژی است و میتوان گفت MEDISON حاصل تلاش و اعتماد همکاران و خریداران به علامت تجاری شرکت آریا گستر الکترونیک می باشد .
آریا گستر الکترونیک بعد از ترویج و انتشار برند موفق پیکسل و با کسب تجارت غنی از برند سازی و تولید دوربین های مدار بسته در سطح انبوه بنا به نیاز بازار و مشتریان تصمیم به طراحی و انتشار برند مدیسون در سطح وسیع نمود .
 •  نامگذاری برند مدیسون :

به افتخار توماس آلوا ادیسون مهندس، مخترع و کار آفرین نمونه تجهیزات الکترونیکی ، برند مدیسون در محصولات دستگاه و دوربین مداربسته آریا گستر الکترونیک نامگذاری شده است .
 • تاریخچه دوربین مداربسته مدیسون :

طراحی ، تولید و انتشار برند های گوناگون و موفق آریا گستر الکترونیک در سالیان متوالی ، نیاز آریا گستر الکترونیک به کمبود برند معتبر ایرانی دیگر احساس شده و شرکت در سال 1396 شمسی با معرفی برند مدیسون MEDISON تصمیم به طراحی ، تولید انبوه و فروش محصولات CCTV با برند MEDISON ( نام تجاری موفق دیگر ) با اهداف زیر نمود :

خصوصیات برند MEDISON :

 • MEDISON چیزی جز از هدف تولید محصول، کیفیت، منافع ، استفاده ها و طرز عمل آن و غیره پیشنهاد می کند :

وقتی همکاران و مشتریان برای تکرار خرید به آریا گستر یا محصولات CCTV و خدمات آن مراجعه میکنند معمولا انتظار دارند همان سطح کیفیت خرید اولیه را دوباره تجربه کنند.با این که اکثر محصولات الکترونیک به ویژه دنیای دوربین های مدار بسته از رقبا و خدمات جدید اشباع شده‌اند ثبات یا یکسانی کیفیت میتواند دلیل کافی برای مشتریان از خرید محصولات نظارتی باشد به همین دلیل اهمیت دارد یک استاندارد کیفی معینی برای محصول یا خدمات آریا گستر الکترونیک رعایت شود،با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ارائه سریع سیستم های نظارتی ، آریا گستر الکترونیک با تهیه دستگاه های رکوردر جدید به ثبات افزایش شگفت انگیز و کم نظیر کیفیت محصولات در راضی نگه داشتن افراد از خرید کالای دستگاه های رکوردر جدید و دوربین های مدار بسته با برند مدیسون کمک شایانی می نماید.در طی 4 سال فعالیت برند مدیسون با تلاش و پشتکار فراوان و با توجه به تمامی تحریم های تکنولوژی و موانعی همچون نوسانات ارزی ، دستگاه های رکوردر و دوربین های مدیسون را با کیفیت بالا تولید کرده و گام های موثری را در تولید ملی بنا نهادیم .برند مدیسون در همینجا ، کشور عزیزمان ایران و در استان قم تولید می شود

در نتیجه تولید و توسعه تجاری آن از نظر اقتصادی فرهنگی به صرفه بوده و خرید بدون واسطه دستگاه های رکوردر تصویر و دوربین های مدار بسته مدیسون برای همکاران عزیز منافع اقتصادی فراوان و برای مشتریان مصرف کننده از نظر پشتیبانی ، گارانتی و ارائه توضیحات فنی مناسب می باشد یکی از اهداف همیشگی آریا گستر الکترونیک حمایت از نمایندگان در جهت فروش محصولات مدیسون با قیمت و کیفیت مناسب و غیر قابل غیاث با شرکای رقیب و افزایش سود دهی بالای این محصول به همکاران عزیز می باشد

 • MEDISON ساده ، کوتاه ، جذاب و دارای تلفظ ساده بوده و به خاطر سپردن آن آسان می باشد :

واژه مدیسون دارای 7 حرف ساده و الهام گرفته از واژه مخترع برق آقای ادیسون ، مختصر ، جذاب و تلفظ آن به سادگی انجام می شود و حفظ کردن کلمه مدیسون به سادگی خواهد بود و در نتیجه زمان ماندگاری و حفظ این برند در ذهن مشتریان ، همکاران استانی و عاملیت های فروش شهرستانی بیشتر خواهد شد .

 • MEDISON به سادگی تبلیغ و شناسایی می شود :

یکی از اهداف همیشگی طراحی و ساخت برند مدیسون تبلیغ و انتشار آن در حد تبلیغات کشوری بوده است . از مدیریت گرفته تا عوامل فروش ، مسئولان فنی ، مسئولان گارانتی ، مسئولین تبلیغات ، نماینده ها و مشتریان و … در تبلیغات این برند کوشیده اند  و چون این برند شامل تمامی خصوصیات یک برند معتبر از قبیل تولید ملی و استفاده از اجناس ایرانی در ساخت آن ، قیمت مناسب ، کیفیت بالا ، خدمات پشتیبانی ، خدمات گارانتی طلایی و … را دارا می باشد تبلیغ آن به آسانی و از روی صداقت انجام خواهد شد.

 • لوگوی برند مدیسون :

لوگوی بصری و شناسه تصویری برند مدیسون جهت شناسایی محصولات آریا گستر از دیگر محصولات شرکت به این گونه خواهد بود .

 • لوگوی مدیسون تغییر لوگوی دستگاه dvr تغییر لوگوی کانال dvr
  لوگوی نقره ای مدیسون دوربین مدار بسته پیکسل DVR MEDISON

  MEDISON  مشخص و دقیق می باشد :

آریا گستر الکترونیک با متمایز نشان دادن برند مدیسون نسبت به محصولات مختلف cctv در بازار و با استفاده از نام، نماد یا لوگو، رنگ های خاص سرخ و نقره ای و مؤلفه های دیگر در راستای هویت بخشیدن به محصولات دستگاه و دوربین مداربسته به برند مدیسون هویت و شخصیت داده و برای آن در ذهن مشتری جایگاه ویژه‌ای را ایجاد کرده است .

 •  MEDISON دارای صدای لذت بخش در هنگامی شنیداری می باشد :

روش سخن گفتن مدیسون با مشتریان سیستم های نظارت تصویری :
 انسجام، استمرار و تمایزی که در صدا یا لحن مدیسون وجود دارد باعث میشود که مشتری بتواند برای آن جایگاه خاصی در ذهن خود (در مقایسه با رقبا) در نظر بگیرد. صدای مدیسون به برند شخصیت میدهد.
 •  MEDISON اقتصادی بوده و قابل تولید مجدد و تکثیر می باشد :

آریا گستر الکترونیک در جهت تولید دستگاه و دوربین مداربسته با برند مدیسون و اقتصادی کردن محصولات همواره تلاش خود را نموده است از این رو با بروز کردن تجهیزات و دستگاه های مرتبط با تولیدات داخلی برند مدیسون جهت گسترش و ترویج ، تبلیغ و انتشار برند مدیسون کوشیده است .

دستگاه و دوربین مداربسته :

تولید 100 درصدی کارتن بسته بندی دستگاه رکوردر مدیسون و دوربین مداربسته با برند مدیسون از قبیل طراحی زیبا و تهیه کلیشه و سفارش تولید به کارخانجات ایرانی جهت حمایت از تولید ملی و خود باوری

کارتن دستگاه dvr

کارتن dvr
تولید کارتن دستگاه رکوردر 16 کانال

کارتن بسته بندی دستگاه های 4 و 8 کانال DVR – دستگاه رکوردر تصاویر مدیسون

کارتن بسته بندی دستگاه  DVR 16 – دستگاه رکوردر تصاویر مدیسون

تولید 100 درصدی کارتن بسته بندی پک نگهدارنده لوازم جانبی دستگاه dvr ( پک موس ، آداپتور ، کابل ساتا هارد ، کابل برق هارد و … )

تولید 100 درصدی کارتن بسته بندی دوربین مداربسته مدیسون از قبیل طراحی زیبا و تهیه کلیشه و سفارش تولید به کارخانجات ایرانی جهت حمایت از تولید ملی و خود باوری

کارتن بسته بندی دوربین مدار بسته کارتن بسته بندی دوربین دام مدیسون

کارتن بسته بندی دوربین بالت مدیسون

کارتن بسته بندی دوربین دام مدیسون

 • تولید 100 درصدی موس دستگاه dvr

تولید 100 درصدی بدنه کیس dvr ( 4 کانال ، 8 کانال ،16 کانال ) با برند مدیسون که شامل تولید بک پنل ، پنل جلو ، کفی و درب کیس dvr به همراه تولید پیچ های مخصوص محکم کاری PCB  و پیچ های محکم کاری اتصالات بدنه و همچنین رنگ آمیزی دستگاه dvr مطابق با استاندارد های جهانی

 • تولید 100 درصدی بدنه کیس dvr

قطعات دستگاه های رکوردر

تولید Air Bag و فوم ضربه گیر دستگاه و دوربین مداربسته مدیسون

تولید فوم ضربه گیر در شرکت آریا گستر الکترونیک

فوم ضربه گیر
dvr fome

تولید کیسه هوا ( Air Bag ) در شرکت آریا گستر الکترونیک

فوم ضربه گیر
AIR BAG – کیسه هوا

همچنین آریا گستر الکترونیک با تهیه دستگاه چاپ تامپو و چاپ لیزر در جهت ترویج برند مدیسون و اقتصادی کردن محصولات در این عرصه جز شرکت های برتر دوربین مداربسته در کل کشور عزیزمان ایران می باشد .

امروزه آریا گستر الکترونیک با پشتکار و پیگیری فراوان در راستای اقتصادی کردن و عدم وابستگی به محصولات کشور های دیگر از جمله چین در تولید دستگاه و دوربین های مدار بسته با برند مدیسون و برآورده کردن نیاز مشتریان و همکاران تصمیم به طراحی و ساخت کیس و بدنه دوربین مداربسته در سطح وسیع با برپایی کارخانجات تولید ، نموده است .

تولیدات آینده آریا گستر الکترونیک :

 • تولید انواع و اقسام کیس دوربین مداربسته در سطح وسیع
 • تولید برد IR یا برد دید در شب با تنوع گوناگون
 • تولید کابل دوربین مداربسته شامل کابل های AHD  و کابل های شبکه ساده و POE
 • تولید کابل نری مادگی فیش برق دوربین مداربسته
 • تولید برد دستگاه DVR شامل برد 4 ، 8 و 16 کانال مطابق با آخرین تکنولوژی و استاندارد های طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی
 • PCB برد 4کانال AHD
 • PCB برد 8 کانال AHD
 • PCB برد 16 کانال AHD
 • تولید برد دستگاه NVR شامل برد 4 ، 8 و 16 کانال مطابق با آخرین تکنولوژی و استاندارد های طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی
 • PCB برد 8 کانال NVR
 • PCB برد 32 کانال NVR
 • تولید برد دوربین های AHD
 • تولیدPCB  دوربین
 • تولید برد دوربین های شبکه یا IP
 • تولید 100 درصدی آداپتور و منابع تغذیه دستگاه و دوربین مداربسته شامل آداپتور 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، آداپتور سوییچینگ 10 آمپر – 20 آمپر – 30 آمپر
 •  MEDISON اصل می باشد ( غیر تقلیدی ) :

هویت یا شخصیت برند مدیسون مستلزم وجود چیزی متمایز و مشخص است.

خلق یک برند یا هویت در عرصه‌ی اقتصاد و دنیای سیستم های نظارتی به یک انرژی مضاعف نیاز دارد. به عبارتی دیگر مستلزم مطلبی مشخص و خاص است که آن را از رقبا متمایز کند. در دنیای واقعی، وجود یک شرکت فقط با یک شگرد و قابلیت منحصر به فرد امکانپذیر است

آریا گستر الکترونیک در طی سال های فروش دستگاه و دوربین مداربسته و با اشراف کامل و بررسی برند های دوربین های مدار بسته در سطح ایران با تمرکز و عرصه ی مستقیم تصمیم به ثبت و ترویج برند مدیسون در کشور عزیزمان ایران نمود برند مدیسون یک برند غیر تقلیدی و اصیل در دنیای دوربین مداربسته می باشد که برای اولین بار در سال 1396 توسط آریا گستر الکترونیک ترویج و تولید شده است .

 •  MEDISON به چندین گونه تلفظ نمی شود و به تمام زبان ها قابل تبلیغ می باشد :

از نظر آوایی فقط به همانطور که نوشته می شود خوانده می شود . و در تمامی زبان ها با همان لفظ آوایی قابل شنیدن و تبلیغ می باشد .

 • MEDISON  تهاجمی (به کسی یا چیزی) و اهانت آمیز برای برند دیگر نمی باشد :

با شروع برند گذاری برای دستگاه و دوربین های مدار بسته کمبود برند معتبر و موفق در زمینه دوربین های مدار بسته در استان قم موجب شد این برند در جهت کوشش سطح ارتقا کیفیت دوربین های مدار بسته و پیشرفت دنیای تکنولوژی و الکترونیک در ایران و استان قم به وجود بیاید و قصد رقابت و اهانت با هیچ برند معتبر دیگری را ندارد آریا گستر الکترونیک با ترویج و توسعه برند مدیسون در صدد رفع نواقص نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه و دوربین های مدار بسته ، ایجاد آرامش و امنیت و پیام همدلی با دیگر برند های معتبر و موفق جهانی را دارد.
 •  MEDISON تصویر خوبی ایجاد می کند :

امید داریم به عنوان بخش کوچکی از سفیر حفاظت و امنیت در ترویج برند مدیسون کوشا باشیم .

و حفاظت از اموال ، دارایی ها و …  مردمان عزیزمان را سر لوحه کارمان کنیم و در جهت امنیت جامعه مان کوشا باشیم .

 • MEDISON  تازگی داشته و خلاقانه و نوآورانه ایجاد شده است :

واژه مدیسون برای اولین بار در دنیای دوربین مداربسته بوده و آریا گستر الکترونیک با اشراف به این قضیه از برند موفق مدیسون استفاده نموده و در جهت استحکام و ارزش گذاری این برند  ، با شور و شوق و اشتیاق وصف ناپذیر همواره در طول سال ها کوشیده است .

با اینکه برند مدیسون تازگی داشته و حفظ و ماندگاری آن در طولانی مدت به سختی امکان پذیر بوده فعالیت مستمر ، اشتیاق به تعصب، حمیت، و لذت ناب گروه آریا گستر الکترونیک غریب به 4 سال در ارائه برند مدیسون منجر به افتخار و کامیابی از فروش موفق محصولات CCTV  با این برند شده است.

مشتریان اغلب فقط نسبت به یک محصول یا خدمت تعصب و وفاداری نشان میدهند تلاش و علاقه وافر و مستمر ، پیگیری مشکلات ، ارائه خدمات فنی گارانتی معتبر و تبلیغات و ارجاعات شفاهی منجر به پذیرش با شوق این برند در بین همکاران ، نمایندگان و مصرف کنندگان محصولات نظارتی و وفاداری آنها در خرید محصولات نظارتی با این برند شده است .

 • MEDISON  موجب گمراه کردن مشتریان و همکاران نمی گردد :

روند طراحی و تبلیغ برند مدیسون بر اساس آگاهی دادن اجتماع به دنیای دستگاه و دوربین های مدار بسته می باشد .

 • MEDISON پیام محصول را به مصرف کننده می رساند :

آریا گستر الکترونیک سفیر حفاظت و امنیت

 •  MEDISON باعث افزایش فروش می شود :

در گذشته نزدیک ، مدیسون نامی جدید و ناآشنا در دنیای حفاظت و امنیت بوده است .امروزه با تلاش فراوان گروه آریا گستر الکترونیک در جهت بومی سازی محصولات دستگاه و دوربین های مدار بسته و همچنین خدمات پشتیبانی طلایی کوشیده ایم و با تبلیغات گسترده برند مدیسون به جایگاه مطلوبی رسیده ایم و تلاشمان همواره این بوده که کیفیت را به طور چشمگیر بالا برده و با کاهش قیمت ها در جایگاه نخست فروش این محصول باشیم .
در نتیجه امروزه مدیسون جایگاه واقعی خود را به دست آورده و از برند های مطرح دستگاه و دوربین مداربسته می باشد خرید برند مدیسون از نظر اقتصادی به صرفه بوده و طبعا باعث فروش بالای محصولات آریا گستر الکترونیک با برند مدیسون جهت همکاران و نمایندگان عزیز خواهد شد .
 •  MEDISON جذاب بوده و ترغیب مصرف کننده را به خود جلب می کند :

روند ساخت برند MEDISON نقش مهمی در جذب مشتری و البته ایجاد وفاداری در مشتریان دارد.
تولید ملی و بومی این محصول مطابق با استاندارد های جهانی  ، کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، پشتیبانی فنی بالا ، پشتیبانی گارانتی طلایی ، ارتباط دوستانه با همکاران و مشتریان ،آموزش در صفحات اجتماعی ، وب سایت ، کلاس های آموزشی ، تضمین حفاظت و امنیت و … بخشی از مجموع فعالیت های شرکت آریا گستر الکترونیک می باشد که در جهت ترغیب خرید محصولات با برند مدیسون به مشتریان و نمایندگان عرصه می شود .
 • MEDISON مزایای استفاده از محصول را در میان محصولات رقیب مشخص می سازد :

برند معتبر ، محصولات بروز مطابق با آخرین تکنولوژی دستگاه و دوربین های مدار بسته ، بسته بندی زیبا و با دوام ، پشتیبانی فنی ، خدمات گارانتی 24 ساعته طلایی ، کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، پیگیری و نصب پروژه ، شرکت در قرعه کشی فصلی و اهدای جوایز نفیس به خریداران و همکاران عزیز و …

 •  MEDISON موقعیت محصول را در میان محصولات رقیب مشخص می سازد :

همانطور که قبلا اشاره نمودیم بزرگترین خصوصیت برند مدیسون تولید ملی و اقتصادی این محصول می باشد چون کشور عزیزمان ایران در طی سالیان مختلف دچار تحریم های گوناگون شده و قیمت محصولات با افزایش تحریم ها رو به فزونی و کمبود محصول در بازار بوده است
آریا گستر الکترونیک با کوشش های فراوان و با کمی اختلاف سعی بر این داشته تا کمبود دستگاه و دوربین های مدار بسته را در بازار ایران کاهش داده و با وجود کاهش فروش محصولات دوربین های مدار بسته از طرف شرکت های رقیب ، فروش این محصول را به حداکثر رسانده است و همچنین با ارائه خدمات فنی و گارانتی طلایی محصولات برند مدیسون در میان محصولات رقیب جایگاه ویژه ای را کسب نموده است .

در پایان به چند نکته قابل ارزش در روند ارائه برند مدیسون می پردازیم :

 • رقابت مدیسون با دیگر برند ها :

رسیدن به سطح برتر دنیای الکترونیک به ویژه سیستم های نظارت تصویری به هیچ وجه کار آسانی نیست. برای آن که مدیسون نامی را برای خود بسازد لازم است اعضای تیم آریا گستر الکترونیک در رقابتی بی نظیر کامیاب شوند و دائما در جنب و جوش و بهتر شدن باشند و در ارئه خدمات و فروش محصولات با برند مدیسون پیش قدم باشند.

هیچیک از بازیگران اصلی صنعت سیستم های نظارت تصویری به امید مصرف ‌کنندگانشان نمی ‌نشینند. برعکس، آریا گستر الکترونیک بدون خستگی و با انگیزه در راستای برند سازی، و بهینه سازی مدیسون آن قدر تلاش میکند تا از انتظارات مصرف ‌کنندگان و همکاران پیشی بگیرد.

با توکل به خدا نتیجه‌ و حاصل نهایی منجر به سرافرازی و سربلندی برند مدیسون در صنعت سیستم های نظارت تصویری خواهد شد .

 • معرفی سراسری دوربین مداربسته مدیسون :

بخش متمایز و موفق برند شناخته شده بزرگ مدیسون به عنوان یکی از ویژگی های‌ این برند ، توانایی دسترسی مصرف ‌کنندگان از طریق چند کانال اطلاع رسانی و ارتباط‌گری می باشد. بدیهی است که شرکت‌ بزرگ آریا گستر الکترونیک به دلیل بودجه‌ی بازاریابی بزرگتر و روابط پردامنه‌تر از مزیت تبلیغات بهتری برخوردار می باشد .
آریا گستر با پرداخت هزینه‌ های تبلیغاتی برند مدیسون در مجلات مشهور ، بهره گیری از رسانه های اجتماعی و با ارائه آموزش های گوناگون سیستم های مدار بسته در صفحات وب و پرطرفدار رتبه‌ی بالایی را در نتایج موتور های جستجوگر اینترنتی مثل گوگل کسب میکند،
در حال حاضر در مقایسه با گذشته ابزارهای اطلاع ‌رسانی بیشتری وجود دارد که به آریا گستر فرصت ساختن و ترویج برند مدیسون را میدهد.
آریا گستر با حضور در شبکه‌های اجتماعی مثل فیسبوک، توئیتر، لینکدین، تلگرام ، اینستاگرام ، آپارات و یوتیوب به ترویج و تبلیغات گسترده برند مدیسون می پردازد . و در جهت حمایت از نمایندگان و عاملیت های شهرستانی بخشی از تبلیغات فروش محصول مدیسون را به همکاران اختصاص داده و سود آوری محصولات مدیسون را تضمین می نماید.
 • مدیریت آریا گستر در هدایت برند مدیسون :

مثل هر جامعه‌ی پر رونق یا تیم ‌های ورزشی، عموماً یک مدیر با نفوذ نیز ورای هر برند موفقی است. برند مدیسون توسط مدیریت محترم آریا گستر ابداع و به دست توانای اعضای آریا گستر انتشار یافته است
برای هماهنگ کردن کوشش ‌های اعضای تیم آریا گستر و حرکت به سوی یک چشم انداز راهبردی از برند مدیسون، مدیریت پیش قدم شده و هدایت فروش این محصول را به نحو احسن بر عهده می گیرد.
مدیریت محترم آریا گستر با حل و فصل مشکلات غامض و ایجاد هماهنگی بین همکاران مجموعه در فروش و ترویج برند مدیسون به عنوان رابط به بهترین شکل متفاوت عمل میکند.
و با ایجاد انگیزه و تشویق مجموعه ، توانمندیها و قوت های اعضای مختلف گروه آریا گستر را در جهت حمایت از همکاران و فروش محصولات با برند مدیسون بیشینه می کند .
جهت مشاهده محصولات سیستم های نظارت تصویری ( دستگاه و دوربین مداربسته برند مدیسون  ) به صفحه فروش مراجعه فرمائید .

جهت ارتباط با واحد فروش ، اخذ نمایندگی ، ارائه نقطه نظرات و … با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرموده و یا به صفحه درباره ما رجوع فرمائید .

3662225 – 36703498 – 36611100- (025)

ایمیل info@ariagostarcctv.com

ادامه دارد  …
نویسنده مقاله : علی رمضانی کارشناس فنی آریا گستر الکترونیک
تمامی حقوق مادی و معنوی این مقاله به شرکت آریا گستر الکترونیک تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون اخذ مجوز و عدم ذکر منبع ممنوع می باشد .

2 دیدگاه

 • سلام چند تا دوربین مدیسون میخوام لطفا راهنمایی کنید بهترین دوربین مدیسون خوب و ارزون قیمت اریا گستر کدومه . شماره تماس اریا گستر چیه

  • سلام – دوربین مداربسته مدیسون همشون از کیفیت وpcb بردهای خوبی برخوردار هستن – سعی شده بهترین کنترل کیفیت براشون انجام بشه – بسته به نیازتون یکی رو انتخاب کنید اگر اطلاعات ندارید با واحد فروش آریا گسترالکترونیک تماس بگیرید راهنمایی لازم رو ارائه خواهند داد
   025-36611100 داخلی 200
   https://ariagostarcctv.com/contact-us/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *