درباره ما

ما را بهتر بشناسید

از سال 1385 الي 1390

فعالیت به عنوان عاملیت پخش سیستم های حفاظتی ، نظارتی آنالوگ و تحت شبکه IP

شرکت آریا گستر الکترونیک در سال 1385 با هدف تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستمهای حفاظت الکترونیک وارد اقتصاد کشور گردید.

 

از سال 1390 الي 1395

فعالیت به عنوان عاملیت پخش سیستم های حفاظتی ، نظارتی AHD و تحت شبکه IP

و نماینده انحصاری محصولات داهوا – مکسرون – آلباترون – آپتینا از شرکت فراگستر الکترونیک

درباره ما شرکت آریا گستر - الکترونیک

به مشکل خوردید
با ما تماس بگیرید

و امـا از سال 1396  تا به امـروز  …

 آریا گستر الکترونیک با اين انگيزه در سال 1396 به طور بسيار قطعي به توليد روي آورد.

مجموعه در ابتدا پا به عرصه توليد و اسمبل ابتدایی نهاد . و شايد زماني که  آریا گستر مونتاژ  دوربین های  AHDرا در سطح استان قم شروع کرد هنوز کسي به توليد ملي و اشعار آن نپرداخته بود و صد در صد سودآوري خاصي در اين توليد براي مجموعه وجود نداشت چرا که صرفا مونتاژ يک محصول فقط جهت شروع وارد کردن تکنولوژي کافي بود. تا به امروز آریا گستر الکترونیک بزرگترين  خط مونتاژ  و توليدکننده دستگاه و دوربین های AHD  در سطح استان قم  و با حجم انبوهي از صادرات به استان ها در جایگاه مناسبی در جدول کشور ما قرار دارد و تلاش دارد به زودی با برپایی کارخانجات از صفر تا صد محصولات را در خاک کشور توليد کند.

 امروزه دسترسي به تمام اطلاعات فني براي شرکت به واسطه خريدهاي بزرگش به حقيقت پيوسته و آنچه روزگاري بسيار دور از دسترس مي نمود، امروز در همين جا در استان قم در حال انجام است. 

 حال چند سالي است که سخن از حمايت از محصول داخلي مطرح شده است، به اميد روزي که آریا گستر و ايران همانند کشورهايي همچون چين شاخص موجهي در زمينه محصولات CCTV  داشته باشد.

اهداف همیشگی آریا گستر :

 حدود 14 سال قبل مجموعه آریا گستر الکترونیک يکي از فعالين در زمينه نصب و راه اندازي پروژه هاي مداربسته تحت شبکه و آنالوگ بود. همچنين در تاریخ گذشته خود نسبت به شروع و حضور دوربين هاي شبکه  و آنالوگ در بازار جهاني، از جمله مجموعه هايي بود که بنيان ترويج و تبليغ بر روي سيستم هاي نظارتي نوين  را پايه گذاري نمود و با تاکيد بر اين فناوري و شوق مشتريان خود و با استفاده از فناوري روز توانست پيشتاز اين روش در جامعه ايراني باشد.

حدودا 14 سال از زماني که آریا گستر رسما به فروش دوربين هاي مداربسته پرداخت مي گذرد و به طبع، آریا گستر تجارب بسيار غني را از نمونه هاي اوليه برندهاي معتبر جهاني کسب کرده و در طول فعاليت خود به عنوان يکي از بزرگترين مصرف کنندگان اين بازار توانست نگرشي جديد را پيدا کند و ضمن علاقه مندي به فلسفه توليد به ايرادات و نقاط قوت هر برند اجهاف پيدا کند. قاعدتاً اين آشنايي توانست راه کاري باشد براي شروع يک تجارت موفق و به اصطلاح يک گزينش ايده آل در همه محصولات با تکيه بر درک، فهم و شرايط و سختي هاي کار براي مجري هاي پروژه ها تا درک و نياز کاربران در سطح وسيع.

 

دیدگاه آریا گستر الکترونیک :

دیدگاه آریا گستر به سوی آینده است و برای رسیدن به هدف اصلی که همان رضایت مشتری می باشد همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی در کنار تیم و کادر مجرب و حرفه ای شبانه روز تلاش خواهیم کرد. گروه آریا گستر به دنبال بهترین ها هستند و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می دانند.

 

چرا باید آریاگستر را انتخاب کنید؟

همان طور که می دانید یکی از مهمترین عواملی که یک شرکت در حوزه تکنولوژی را از بقیه شرکت ها متمایز می نماید، به روز بودن محصولات و هماهنگی با پیشرفت های جهانی است.

 

پروژه هایی که علاقه مند به خدمات ۲۴ ساعته در سراسر کشور باشند، می توانند با دریافت گارانتی طلایی از این خدمات بهره مند گردند.

گارانتی طلایی آریا گستر الکترونیک برای پروژه های با شرایط خاص تعریف می شود که در صورت تمایل به دریافت اطلاعات در این مورد می توانید با دفتر آریا گستر الکترونیک به شماره 36611100-025  تماس حاصل فرمایید .

 

شرکت آریا گستر الکترونیک با راه اندازی گسترده ترین شبکه توزیع در سطح استان قم  و خدمات پس از فروش توانسته اند خدمات ارزنده ای به مشتریان و همکاران محترم ارائه نماید.

مدیران آریا گستر الکترونیک معتقدند که بازوهای اجرایی این شرکت، نمایندگان هستند و به همین دلیل ارائه خدمات فنی و گارانتی را در دفاتر نمایندگی ارتقا می دهند.

 

یکی از عواملی که شرکت آریا گستر الکترونیک را از بقیه شرکت ها در این حوزه متمایز نموده است، ارائه خدمات مشاوره ای در بخش های مختلف می باشد. ارائه خدمات مشاوره به منظور نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و تعیین نیازهای فنی منطبق با نیاز مشتریان، ارائه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش به نمایندگان استانی و عاملیت های شهرستان ها ارائه خدمات مشاوره فنی به منظور ارتقا سطح دانش فنی محصولات در دفاتر نمایندگی در سراسر کشور و بسیاری دیگر از خدمات مشاوره از قبیل نرم افزار و سخت افزار همه و همه خدمات مشاوره ای است که شرکت آریا گستر الکترونیک را متمایز نموده است.

 

کلیه فعالیت ها و خدمات قابل ارائه توسط شرکت آریا گستر الکترونیک به صورت سیستماتیک بوده لذا بدین ترتیب هرگز همکاران و مشتریان گرامی در همکاری با شرکت آریا گستر الکترونیک دچار مشکل و اتلاف وقت و زمان نخواهند شد. خرید و واردات کالا، توزیع دوربین های مدار بسته AHD و تحت شبکه IP ، خدمات پس از فروش و گارانتی، اخذ نمایندگی و عاملیت فروش در سراسر کشور، همه و همه به صورت سیستماتیک صورت می پذیرد. دوربین های مداربسته را فقط با گارانتی آریا گستر الکترونیک خریداری نمایید. نمایندگان شرکت آریا گستر الکترونیک در همه مراکز استانی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

کلیه محصولات اعم از دوربین های مداربسته و دستگاه های ذخیره سازی که توسط شبکه توزیع شرکت آریا گستر الکترونیک عرضه می گردد، شامل گارانتی و خدمات پس از فروش در سراسر کشور می شود.مدت زمان ارائه خدمات در واحد گارانتی شرکت آریا گستر الکترونیک حداکثر 24 ساعت بوده و در صورت بروز مشکلاتی که مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشند، این شرکت یک دوربین یا دستگاه به عنوان جایگزین ارائه خواهد نمود.به کلیه مخاطبین توصیه می کنیم که دوربین مداربسته را فقط با گارانتی آریا گستر الکترونیک خریداری نمایید.

حقایق و ارقام ما

14سال تجربه
10کارشناسان
37تنوع محصول
30000مشتری راضی