برند سفارشی دوربین مدار بسته

بسیاری از همکاران تمایل زیادی برای خرید دوربین مدار بسته با برند سفارشی محصولات نظارتی خود دارند از این رو در این صفحه سعی بر این شده تا در باب این موضوع صحبت کرده و شرایط خرید دوربین مدار بسته با برند سفارشی را توضیح دهیم :

با آریا گستر الکترونیک همراه باشید :

قبل از مطالعه این مطلب به چند سوال رایج همکاران عزیز می پردازیم و در ادامه مقاله سعی بر این داریم تا در مورد خرید دوربین مداربسته با برند درخواستی و سفارشی توضیحاتی ارائه دهیم 

آیا شما به دنبال دوربین سفارشی هستید ؟

آیا تمایل دارید دوربین مدار بسته سفارشی را با برند درخواستی خود داشته باشید ؟

قبل از مقاله اصلی این را بخوانید :

برند سازی در دوربین مدار بسته چیست ؟

برند شخصی چیست ؟

هنگامی که ما در مورد “نام تجاری شخصی” صحبت می کنیم ، منظور ایجاد و ارتقا آنچه شما مدافع آن هستید ، برند شخصی شما ترکیبی منحصر به فرد از مهارت ها و تجربیاتی است که شما را به شما تبدیل می کند. برند شخصی موثر، شما را از سایر متخصصان حوزه کاری متمایز می کند.

یک برند می تواند هر نامی داشته باشد .

ما عادت کرده ایم که در رابطه با برند های تجاری با شرکت ها و محصولات فکر کنیم – فکر کنید برندی مثل پیکسل ، مدیسون ، داهوا ، هایک ویژن و … در محصولات نظارتی خود داشته باشید.

 امروزه هر چیزی می تواند یک برند تجاری باشد. حتی به عنوان یک فرد ، شما یک برند تجاری شخصی دارید.

برند شخصی محصولات نظارتی شما چیست؟

 چه بخاطر فعالیت های مستمر خود شناخته شده باشید و چه هنوز از روش های سنتی تبلیغات استفاده می کنید ، برندی دارید که به صورت همیشگی وجود دارد.

خوشبختانه ، ابزارها و منابع بسیار خوبی برای کمک به شما در روند نام تجاری شخصی دوربین مدار بسته وجود دارد. از اینها استفاده کنید تا تأثیر درستی در مورد مشتریانی که شما را پیوسته نگاه می کنند ایجاد کند.

ایده نام تجاری شخصی باعث ناراحتی برخی از افراد می شود. اما ، اگر نام تجاری شخصی خود را بصورت همیشگی کنترل نکنید ، فرصت ها را از دست می دهید و اجازه می دهید دیگران روایت شما را رقم زنند .

چرا برند شخصی در دوربین مدار بسته اهمیت دارد ؟

هنگامی که نوبت به ساخت یک برند دوربین مدار بسته می رسد ، برخی از افراد فرایند را پیچیده و خیلی وقت گیر می دانند

درست است ، شما باید وقت و انرژی خود را به درستی به برندسازی اختصاص دهید.

این ایده که ساختن برند شخصی برای محصولات نظارتی مهم نیست ، نادرست است ، و در مقاله به دلایل آن می پردازیم :

مردم همیشه شغل شما را در اینترنت رصد می کنند .

صرف نظر از سن و حرفه ای شما ،مشتریان اطلاعت کاری شما را بصورت آنلاین غربال می کند. آنچه که آنها می یابند می تواند تأثیرات عمده ای در فروش حرفه ای (و شخصی) شما داشته باشد.

اگر شهرت آنلاین خود را به درستی مدیریت نکنید ، به طور جدی در حال از دست دادن تجارت خود هستید.

در حال حاضر یک فرد به طور متوسط ​​هر 2-3 سال شغل خود را تغییر می دهد و 40٪ از نیروی کار تا سال 1400 شمسی به صورت مستقل کار می کند. این بدان معنی است که یک برند شخصی قوی در دوربین مدار بسته از هر زمان دیگری اهمیت بیشتری دارد. در حقیقت ، هرچه می خواهید موفقیت بیشتری کسب کنید ، اهمیت برندینگ شخصی سیستم های نظارتی شما بیشتر می شود.

برند شخصی می تواند به شما کمک کند قدم بعدی را بردارید :

اعداد را کنار بگذاریم ، مهمترین دلیل تمرکز بر نام تجاری شخصی سیستم های نظارتی کمک به خودتان است. به این فکر کنید که یک کانال اضافی برای رشد موفقیت های خود ایجاد کرده اید.

نام تجاری دوربین مدار بسته شخصی ، یک گام بدون درد در تلاش برای دستیابی به اهداف شما است. صرف نظر از صنعت یا موقعیت شغلی شما ، نام تجاری شخصی شما این توانایی را دارد که انواع فرصت های پیشرفت را ایجاد یا از بین ببرد.

هنگامی که نام تجاری خود را برای سیستم های نظارتی ایجاد می کنید به یاد داشته باشید که این یک بخش اساسی در پرورش حرفه شما است. و به خاطر داشته باشید که بیشترین سرمایه گذاری در منابع ، زمان و تلاش به احتمال زیاد پیش خواهد آمد.

ساخت و بهینه سازی روش های جدید ، تولید محتوا درباره شما و سیستم های نظارت تصویری ، شناسایی اهداف ، ایجاد یک استراتژی نام تجاری – این می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. اما پس از ایجاد بنیادی مستحکم ، یک نقشه راه برای دنبال کردن خواهید داشت ، که باعث می شود کل فرآیند قابل کنترل تر باشد.

هنگامی که نمی دانید چگونه برند تجاری سیستم های نظارتی خود را راه اندازی کنید ، از خود سوالاتی مانند این را بپرسید:

 • شما کی هستید؟
 • چه چیزی شما محصول نظارتی شما را منحصر به فرد می کند؟
 • دیدگاه شما برای برند شخصی شما چیست؟
 • هدف شما از برند سازی شخصی دوربین مدار بسته چیست؟
 • اهداف حرفه ای کار شما چیست؟
 • مصرف کننده محصول شما کیست؟
 • به چه کسی می توانید کمک کنید؟
 • چگونه می توانید به مشتریان خود کمک کنید؟
 • چه چیزی محصول نظارتی شما را متفاوت می کند؟
 • مهمترین ویژگی محصول شما چیست؟
 •  چه چیزی فروشگاه شما را قابل اعتماد می کند؟
 • چگونه محصول نظارتی خود را ثابت می کنید؟
 • چه مدارکی برای برند شما وجود دارد؟

قبل از شروع ساختن نام تجاری برای محصول نظارتی خود ، به اطلاعاتی فکر کنید (و نمونه هایی از آنها را پیدا کنید) که می خواهید در مورد موفقیت های خود به اشتراک بگذارید.

نمایش مهارت ها و موفقیت های خود :

 فکر کردن در مورد اهداف خود و آنچه شما را از دیگران متمایز می کند به پایان رسید. اکنون وقت آن است که در به نمایش گذاشتن دارایی های خود تلاش کنید.

اگر یک برند شخصی در محصولات نظارتی شگفت انگیز دارید ، اما کسی آن را نمی بیند ، آریا گستر الکترونیک در شناخت برند شما برای عموم کمک و راهنمایی شایانی می کند

در نکات آخر در مورد مزایای برند سازی و تولید برند سفارشی نکاتی را توضیح خواهیم داد :

 • دوربین مدار بسته ساخت ایران :

از مزایای تولید دوربین با برند سفارشی دوربین مداربسته ای می باشد که ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد و ایران در حالی که کشور ما مورد تحریم کشورهای غربی شرقی قرار گرفته است و تولید دوربین مداربسته ساخت ایران با برند سفارشی می تواند جایگاه والایی در میان سیستم های نظارت تصویری برای شما همکار عزیز ایجاد کند 

 • بهترین مارک دوربین مدار بسته ایرانی :

در بین برند های مطرح دوربین مداربسته ، دوربین هایی برند شناخته می شوند که در یک کارخانه تولیدی واحد ، صفر تا صد محصولات سیستم های نظارت تصویری را تولید نمایند. 

شناسایی و خرید محصولات نظارتی این کارخانجات شاید کمی سخت پیچیده باشد برند ساری برای محصولات نظارتی و شناساندن محصولاتشان برای کارخانه های تولید دوربین مدار بسته از اهمیت بالایی برخوردار می باشد طراحی و تولید محصولات ، ارائه خدمات با کیفیت و همچنین تبلیغات گسترده محصولات نظارتی کمک فراوانی در شناساندن محصولات نظارتی برای واحد های تولیدی ایجاد می کند از این رو به چند برند مطرح که در زمینه سیستم های نظارتی به بهترین وجه عمل کرده و در تولید و برند سازی محصولات دوربین مدار بسته کوشیده اند می پردازیم  

 1. داهوا 
 2. هایک ویژن 
 3. دوربین مدار بسته فراگستر الکترونیک
 4. دوربین مدار بسته آریا گستر الکترونیک 

شما هم می توانید با برند سازی و اتصال و خرید از یک منبع اصلی واحد تولیدی دوربین مدار بسته،در زمینه برند سازی محصولات نظارتی بپیوندید و برند سفارشی خود را در بین بهترین مارک دوربین مداربسته توسط آریا گستر الکترونیک ثبت نمائید .

 

 

با آریا گستر الکترونیک همراه باشید  :

از مزیت های مهم شرکت آریا گستر الکترونیک مستقل بودن بخش تولید در توانایی تولید و برند سازی دوربین مدار بسته و دستگاه رکوردر می باشد .

شما عزیزان با رجوع به صفحه درباره برند پیکسل می توانید اطلاعات کاملی درباره این برند بدست آورید .

شما عزیزان با رجوع به صفحه درباره برند مدیسون می توانید اطلاعات کاملی درباره این برند بدست آورید .

شما عزیزان با رجوع به صفحه درباره برند تریص می توانید اطلاعات کاملی درباره این برند بدست آورید .

شرکت بزرگ آریا گستر الکترونیک به عنوان تامین و تهیه کننده محصولات نظارتی با برپایی واحد تولید و کارخانه های تولیدی لوازم CKD و همچنین استخدام نیروهای متخصص گام بنیادی در زمینه تولید دوربین مدار بسته و دستگاه های رکوردر برداشته و با توجه به درخواست همکاران برند سازی محصولات سفارشی را به صورت تخصصی انجام داده است .

در طی 15 سال فعالیت مستمر آریا گستر الکترونیک به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات نظارتی ، موفق به تولید و ثبت سفارشات برندینگ دوربین های مدار بسته برای همکاران عزیز نموده است از این رو می توان به تولید و انتشار بیش از 15 مورد برند معروف سفارشی از دوربین های مدار بسته شرکت های بزرگ سیستم های نظارتی اشاره کرد .

از این رو آریا گستر الکترونیک با توجه به لوازم و تجهیزاتی از قبیل تولید کارتن های بسته بندی محصولات نظارتی ، تولید کیس دوربین مدار بسته ، تولید کیس DVR ، بکارگیری چاپ لیزر و استفاده از چاپ تامپو و تولید بسیاری از لوازم مورد استفاده در دوربین های مدار بسته و همچنین مجهز به کارگاه تولید ، اسمبل و مونتاژ دوربین مدار بسته توانایی تولید و برآورده کردن نیازهای امنیتی نظارتی شما را به صورت کامل داراست .

همکاران عزیز می توانند سفارشات محصولات نظارتی با برند شخصی خود را با واحد فروش آریا گستر الکترونیک در میان گذاشته و پس از تایید ، برند درخواستی را هنگام خرید در دوربین های مدار بسته داشته باشند .

طبق شرایط و موجودی کیس دوربین مداربسته و دستگاه رکوردر مورد نظر خصوصی برای خریدار عزیز در نظر گرفته شده و درج برند خصوصی بر روی محصولات نظارتی سفارشی انجام خواهد شد .

شرایط درج برند خصوصی بر روی محصولات سفارشی توسط مدیریت تعیین شده و در جلسه ی مشاوره تعامل بین دو طرف خریدار و فروشنده محصول نظارتی تعیین و تصویب خواهد شد .

اگر برای محصول نظارتی خود هنوز برندی ثبت نکرده اید همین الان با آریا گستر الکترونیک تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ثبت برند شخصی در محصولات نظارتی فروشگاه خود آگاه شوید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارش برند درخواستی با آریا گستر الکترونیک در تماس باشید :

3662225 – 36703498 – 36611100- (025)

داخلی 200 واحد فروش

 و یا امروز در این لحظه برای ما پیام ارسال کنید!

ایمیل info@ariagostarcctv.com

 نویسنده مقاله : علی رمضانی کارشناس فنی شرکت بزرگ آریا گستر الکترونیک

تمامی حقوق مادی و معنوی این مقاله به شرکت آریا گستر الکترونیک تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون اخذ مجوز و عدم ذکر منبع ممنوع می باشد .