خرید دوربین مداربسته براق پارکینگ

پارکینگ یکی از محل هایی است که نیاز به نظارت و امنیت دارد. سرقت وسایل نقلیه، خسارت به خودروها، تصادفات و اختلافات بین رانندگان از جمله مشکلاتی هستند که ممکن است در پارکینگ ها رخ دهند. برای جلوگیری از این مشکلات و حفظ آرامش خود و اعضای ساختمان، بهتر است از دوربین مداربسته برای پارکینگ استفاده کنید. اما چطور می توانید بهترین دوربین مداربسته را برای پارکینگ خود انتخاب کنید؟ در این مطلب قصد داریم به چند نکته کلیدی را در انتخاب دوربین مداربسته بپردازیم.

ویژگی های دوربین مداربسته پارکینگ

دوربین های مداربسته باید ویژگی های خاص خود را داشته باشند تا بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند. برخی از ویژگی های اصلی دوربین های مداربسته پارکینگ عبارتند از:

رزولوشن بالا

دوربین های مداربسته پارکینگ باید دارای رزولوشن بالا باشند تا بتوانند تصاویر با کیفیت و واضحی را ضبط کنند و به کاربران اطلاعات دقیقی ارائه دهند. بنابراین حداقل رزولوشن دوربین پارکینگ باید 1080 پیکسل یا به عبارت دیگر فول اچ دی باشد.

زاویه دید گسترده

دوربین مداربسته باید دارای زاویه دید گسترده باشد تا تصویری کامل از محوطه را ضبط کند. این ویژگی کمک میکند تا در یک نگاه، کل پارکینگ را رصد کنید.

حساسیت بالا به نور کم

این ویژگی مهم است زیرا پارکینگ ها در شب و در شرایط نوری ضعیف قرار می گیرند و دوربین های پارکینگ باید بتوانند تصاویر با کیفیت و واضحی را در شرایط نوری ضعیف ضبط کنند. همچنین باید دارای قابلیت دید در شب باشد تا در تاریکی مطلق، دوربین مداربسته تصویر قابل تشخیصی را ضبط کند.

  دوربین مداربسته برای مغازه چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

مقاومت در برابر شرایط جوی

دوربین های مداربسته باید نسبت به شرایط جوی مختلف مقاوم باشد. بیشتر پارکینگ‌ها در تابستان بسیار گرم می‌شوند، بنابراین دوربین مداربسته پارکینگ باید نسبت به حرارت مقاوم باشد. همچنین به علت تردد ماشین درون پارکینگ، گازهای آلاینده در پارکینگ جمع میشود. از همین رو باید لنزهای دوربین مداربسته نسبت به گازهای مختلف مقاوم باشد و شفافیت خود را از دست ندهد.

قابلیت دید در شب

به علت اینکه بیشتر پارکینگ در زیر زمین قرار دارند، میزان نور در شب بسیار کم و در برخی از نقاط پارکینگ تاریکی مطلق است. از همین رو دوربین های مداربسته پارکینگ باید قابلیت دید در شب با کیفیت بسیار بالا داشته باشد. علاوه بر این، بیشتر خسارات و مشکلات پارکینگ در طول شب اتفاق می افتد.

خرید دوربین مداربسته براق پارکینگ

زمان ضبط

دوربین های مداربسته باید قابلیت ضبط ویدیو طولانی را داشته باشند. همچنین ویدیو های ضبط را برای مدت زمان بیشتری نگه داری کند.

قابلیت اتصال به شبکه

امروزه بیشتره دوربین های مداربسته قابلیت اتصال به شبکه و ارسال تصویر به فضای ابری را دارد. دوربین مداربسته پارکینگ بهتر است که قابلیت اتصال به شبکه را داشته باشد تا در هر لحظه با هر وسیله ای بتوان تصاویر ضبط شده توسط دوربین را رصد کرد.

مزایای استفاده از دوربین مداربسته برای پارکینگ

پارکینگ به عنوان مهمترین بخش از ساختمان، نیازمند سیستم امنیتی است. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین سیستم های امنیتی، دوربین مداربسته پارکینگ است. دوربین مداربسته، امنیت پارکنیگ را افزایش می‌دهد و خاصیت بازدارندگی ایجاد میکند. در زیر به برخی از مزیت های استفاده از دوربین مداربسته می پردازیم:

  خرید دوربین مداربسته برای مدرسه

افزایش امنیت

با نصب دوربین مداربسته در پارکینگ، امنیت وسایل نقلیه خود را افزایش میدهید. همچنین باعث ایجاد آرامش خاطر به اعضای ساختمان میشود.

ضبط و ذخیره تصاویر

دوربین های مداربسته قابلیت ضبط و ذخیره سازی تصاویر را دارند. از همین رو در صورت وقوع مشکلی در پارکینگ، تصاویر دوربین مداربسته میتواند کمک کننده باشد.

افزایش کیفیت خدمات

با نصب دوربین مداربسته در پارکینگ های بزرگ، مدیران و مسئولان پارکینگ، کنترل ورود و خروج خودروها آسان تر، و خدمات رسانی بهبود می‌یابد.

کاهش هزینه ها

با نصب دوربین مداربسته، دیگر نیازی به نگهبان برای پارکینگ نیست. به همین دلیل در دراز مدت نه تنها به کاهش هزینه منجر می‌شود بلکه باعث افزایش بهروری نیز می‌شود.

بنابراین، نصب دوربین امنیتی به منظور افزایش امنیت، بهبود خدمات و کاهش هزینه‌ها مفید است.

مکان یابی نصب دوربین های مداربسته در پارکینگ

مکان‌های نصب دوربین‌های مداربسته باید به گونه‌ای باشد که بتوانند به خوبی امنیت فضای پارکینگ را تضمین کنند. در ادامه، برخی از مکان‌های مناسب برای نصب دوربین‌های مداربسته را بررسی می‌کنیم:

درب های ورودی و خروجی پارکینگ

دوربین‌های نصب شده در این مکان‌ها می‌توانند تصاویر ورود و خروج خودروها را ضبط کنند. همچنین در این نقاط، چهره راننده به صورت دقیق توسط دوربین‌ها ضبط می شود.

خرید دوربین مداربسته براق پارکینگ

نقاط رانندگی

نصب دوربین‌های مداربسته در نقاط رانندگی و پارک‌های شیب‌دار می‌تواند به کاهش تصادفات و ایجاد ایمنی بیشتر برای رانندگان و عابران پیاده کمک کند.

در نزدیکی دستگاه‌های پرداخت

نصب دوربین‌های مداربسته در نزدیکی دستگاه‌های پرداخت می‌تواند از کلاهبرداری و سرقت در مراکز پارکینگ جلوگیری کند.

  حسگر PIR چیست؟

به طور کلی دوربین های مداربسته، باید در نقاط حساس و پر خطر پارکنیگ نصب شود. همچنین در هنگام مکان یابی نصب دوربین ها، نقاط کور پارکینگ را باید در نظر گرفت.

قیمت دوربین مداربسته پارکینگ

قیمت دوربین مداربسته پارکینگ به عوامل متعددی مانند نوع دوربین، کیفیت تصویر، قابلیت ها، برند و… بستگی دارد. همچنین نوع نصب دوربین نیز در قیمت آن تأثیر دارد؛ به عنوان مثال، هزینه نصب دوربین های مداربسته سقفی بیشتر از دوربین های نصبی روی دیوار است.

مساحت تحت پوشش و تعداد دوربین های مداربسته مورد نیاز در قیمت بسیار حائز اهمیت است. بنابراین با انتخاب دوربین مداربسته هایی که زاویه دید گسترده تری دارند، هزینه خرید دوربین مداربسته را به شدت کاهش میدهند. همچنین با مکان یابی درست نصب دوربین های مداربسته، نیازی به دوربین های بیشتر نیست. در نتیجه هزینه شما صرفه جویی می‌شود.

برای پارکینگ های خانه های مسکونی کوچک، میتوان از دوربین مداربسته خانگی استفاده کرد. دوربین مداربسته خانگی جزء دوربین های مداربسته مقرون به صرفه برای خانه های مسکونی کوچک است.

برای اینکه به یک تخمین دقیق‌تر برسید، میتوانید با شماره گیری 02536611100  از پشتیبانان بر خط آرایاگستر مشاوره بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *