cctv adapter switching power supply 12v

آداپتور دوربین مداربسته 2 آمپر

همه چیز در رابطه با آداپتور دوربین مداربسته و دستگاه dvr-nvr

نمی دونید چطوری منبع تغذیه دوربین امنیتی را متصل کنید؟

 یا به دنبال آداپتورهای مناسب دوربین مداربسته 12 ولت DC هستید؟

در مقالات قبلی در مورد لوازم کوچک اما کاربردی مثل فیش نری مادگی در دوربین های مداربسته صحبت کردیم نحوه بکارگیری از فیش نری مادگی در دستگاه های رکوردر و دوربین های مداربسته را باز کرده و به صورت کامل توضیح دادیم .

شما عزیزان با رجوع به مقاله استفاده از فیش نری مادگی در دوربین های مداربسته می توانید اطلاعات کامل و جامعی به دست آورید .

با آریا گستر الکترونیک همراه باشید :

ما شما را در انتخاب آداپتور مناسب و نحوه استفاده و عملکرد تغذیه در دوربین های مداربسته راهنمایی خواهیم کرد

منبع تغذیه دوربین امنیتی 12 ولت DC:

استاندارد ولتاژ به کار رفته در دستگاه های رکوردر و دوربین های مداربسته در سطح بین المللی به صورت 12 ولت dc تعریف شده و تولید کنندگان منابع تغذیه معمولا آداپتورهای کوچک و بزرگ با آمپر های گوناگون را با ولتاژ 12 ولت مستقیم یا DC می سازند .

قابل توجه شما عزیزان آداپتور های 24 ولت AC-DC نیز در دوربین های مداربسته بزرگ از قبیل دوربین های گردشی معروف به اسپید دام نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

آداپتور 12 ولت 2 آمپر واقعی

12 ولت DC: متداول ترین ولتاژ منبع تغذیه دوربین مداربسته :

بیشتر دوربین های امنیتی رایج زیر 12 ولت کار می کنند. به عبارت دیگر ، یک آداپتور با ولتاژ 12 ولت به راحتی برای تأمین نیازهای منبع تغذیه دوربین های امنیتی قابل استفاده می باشد .

مدارات الکترونیکی در صنعت الکترونیک به گونه ای طراحی می شوند که حداکثر ولتاژ کاری برای آنها 5 ولت در نظر گرفته میشود با این وجود استفاده از آداپتور های 12 ولت برای دوربین های مداربسته رایج و متداول می باشد و این به خاطر ولتاژ کاری برد های دید در شب در دوربین های مداربسته می باشد .

برد دید در شب دوربین مداربستهتغذیه دوربین توسط کابل دوربین مداربسته بعد از ورود به مدار به دو قسمت موازی تقسیم می شود یک بخش از ولتاژ ورودی برای تغذیه مدار دوربین و بخش دیگر برای تغذیه مدار دید در شب مورد استفاده قرار می گیرد .

Pcb برد دوربین بعد از دریافت تغذیه توسط آی سی های تبدیل برق 12 ولت را به 5 ولت کاهش داده و انرژی مورد نیاز دوربین را تامین می کند.

طراحی برد های دید در شب به صورت سری می باشد اگر به صورت دقیق بخواهیم برای شما این مطلب را باز کنیم باید بگوییم هر لامپ LED مادون قرمز به صورت تکی معمولا به 2 ولت منبع تغذیه نیاز دارد و چون اکثر طراحی برد های LED مادون قرمز به صورت سری و در گروهای 6 تایی در کنار هم قرار دارند پس هر گروه 6 تایی LED های مادون قرمز به 12 ولت انرژی برای راه اندازی نیاز دارند

در حالت کلی گروه های 6 تایی از LED های مادون قرمز به صورت موازی در کنار هم قرار می گیرند و دید در شب دوربین را تشکیل می دهند .

PCB IR CCTVاین قانون در برد های دید در شب جدید که شامل LED های SMD و Arrey یا منحنی که شامل 2 یا 4 یا 6 led می باشد صدق نمی کند و از آی سی های کاهنده ولتاژ در مدارات اینگونه برد های دید در شب استفاده می شود .

برد دید در شب ARRAYآمپر چیست و چرا دوربین های امنیتی به منبع تغذیه و آداپتوری با آمپر خاص نیاز دارند ؟

آمپر در صنعت الکترونیک به واحدی که برای اندازه­ گیری شدت جریان الکتریکی یا سرعتی که الکتریسیته شار میکند گفته میشود .

آمپر در دوربین مداربسته :

حتما تا کنون این واژه را شنیده اید :

آداپتور دوربین مداربسته 2 آمپر

این واژه به این معناست که برای راه اندازی یک دوربین امنیتی با برند پیکسل مدیسون نیاز به آداپتوری با جریان 2 آمپر نیاز دارید .

آداپتور 12 ولت 2 آمپر واقعی
آداپتور 12 ولت 2 آمپر دستگاه dvr

آیا واقعاً برای راه اندازی دوربین های مداربسته با ولتاژ کاری 12 ولت و شدت جریان 2 آمپر نیاز داریم ؟

بیشتر دوربین های امنیتی منجمله دستگاه های رکوردر DVR با جریان 2 آمپر به صورت کامل قابل استفاده هستند .

اما این به این معنی نیست که از منابع تغذیه با شدت جریان بالاتر صرفه نظر کرده و صرفا آداپتور 2 آمپر را ملاک جریان دهی دوربین های مداربسته خود قرار دهید .

2 آمپر واژه بسیار قوی برای شناسایی یک آداپتور یا منبع تغذیه می باشد و آیا این آمپر ، واقعاً مناسب برای تغذیه تمامی دستگاه های رکوردر و دوربین های مداربسته  می باشد ؟

جواب این سوال به شرایط بسیاری بستگی دارد .

برخی اندک از تولید کنندگان منابع تغذیه معمولا برای کاهش هزینه های تولید خود به سمت قطعات ضعیف و کم ارزشتری برای تولید آداپتور رو می آورند و از شدت جریان آمپر در آداپتور های خود می کاهند

آداپتور سوخته

و این در حالی است که برچسب 2 آمپر را بر روی محصولات خود می گذارند .

معمولا یک دوربین امنیتی به میزان یک آمپر واقعی مصرف انرژی دارد در مطالب بالا اشاره کردیم که آداپتوری با جریان واقعی 2 آمپر بسیار مناسب برای دستگاه ها و دوربین های امنیتی می باشد بیشتر آداپتورهای تولیدی در بازار با برچسب آمپر واقعی  تولید نمی شوند و اگر تولید شوند ماکزیمم و در توان حداکثری قادر به تولید جریان معادل برچسب نامگذاری شده می باشند

برای مثال بیشتر آداپتور های 2 آمپر قادر به تولید حداقل 0.5 آمپر تا 1.5 آمپر هستند .

دوربین امنیتی معمولا با مصرف جریان های متفاوتی روبرو هست یکی از قطعات پر مصرف انرژی در دوربین های مداربسته برد دید در شب می باشد که در مطالب بالا اشاره کردیم که می تواند تا یک آمپر از آداپتور نصب شده جریان مصرفی بکشد

  برد دید در شب دوربین بر حسب متر یا متر مربع؟

معمولا دستگاه DVR و دوربین های مداربسته با چه آمپری قابل استفاده هستند ؟

با توجه به تجربیات اینجانب حداقل 0.3 آمپر و حداکثر جریان استفاده شده در دوربین های امنیتی 0.9 آمپر می باشد

و در دستگاه های DVR معمولا به عواملی همچون تعداد کانال ، قدرت پردازنده DVR ، قدرت پلی بک دستگاه DVR و هارد تعبیه شده در دستگاه DVR بستگی دارد .

به طور کلی یک دستگاه DVR معمولی 8 کانال بدون هارد حدود 0.5 آمپر مصرف انرژی دارد

هارد دیسک دستگاه DVR یکی از مصرف کنندگان جریان اصلی دستگاه DVR می باشد

hard disk dvrhardنوسانات مصرف جریان هارد دیسک ها در دستگاه های DVR به عوامل فراوانی بستگی دارد اما اگر بخواهیم به صورت کلی میزان مصرف جریان هارد دیسک ها را بررسی کنیم اینطور خواهیم گفت :

حداقل 0.5 آمپر و حداکثر 2 آمپر  

به طور مثال هارد های وسترن دیجیتال یا همان WD مصرف آمپر کمتری در حدود بین نیم تا یک آمپر دارند و این در حالیست که هارد های سی گیت CGATE مصرف آمپری بین یک تا 2.5  آمپر دارند

هارد دیسک وسترنشما عزیزان می توانید مقاله تخصصی در رابطه با جریان دهی انواع هارد دیسک ها را در این صفحه مطالعه فرمایید.

نتیجه گیری مصرف آمپر در دستگاه های DVR مختلف + هارد های گوناگون :

دستگاه های DVR -NVR به اضافه هاردهایی با برندها و ظرفیت های گوناگون معمولا مصرف آمپری بین یک تا 2.5 آمپر دارند .

همانطور که در بالا اشاره کردیم یک آداپتور 2 آمپر واقعی مناسب برای بیشتر پروژه های نصب دوربین های مداربسته و دستگاه های رکوردر می باشد .

اگر در پروژههای نصب خاص با تعداد دوربین های بیشتر و دستگاه های NVR -DVR با تعداد کانال های بیشتر مثل دستگاه DVR-NVR 16 و 32 کانال استفاده می کنید پیشنهاد ما استفاده از آداپتور 5 آمپر می باشد .

 دلیل نام گذاری مقدار آمپر یک آداپتور :

معمولا از عدد های رند در نامگذاری مقدار جریان تولیدی در آمپر آداپتور ها و منابع تغذیه استفاده می کنند :

 • یک آمپر
 • 2 آمپر
 • 4 آمپر
 • 5 آمپر
 • 10 آمپر
 • 20 آمپر
 • 30 آمپر

و این نامگذاری به حداکثر میزان تولیدی جریان در آداپتور ها بستگی دارد و معمولا ماکزیمم عدد رند برای مقدار آمپر تولیدی توسط یک آداپتور در نظر گرفته می شود به طور مثال :

 • آداپتوری با آمپر واقعی 0.6 آمپر به یک آمپر نامگذاری می شود
 • آداپتوری با آمپر واقعی 1.5 آمپر به 2 آمپر نامگذاری می شود

حال که با ویژگی ولتاژ و آمپر مناسب برای خرید یک آداپتور دوربین مداربسته آشنا شدیم در مطالب زیرین در رابطه با نصب و راه اندازی و تولید و علت خرابی آداپتور و دوربین مداربسته صحبت خواهیم کرد :

نحوه نصب آداپتور دوربین مداربسته :

بهترین روش استفاده از آداپتور نصب در کنار دوربین مداربسته امنیتی شما می باشد .

پروژه کارخانه قوطی سازی

در زیر به چند روش معمول در نصب آداپتور اشاره می کنیم  :

اگر در کنار دوربین امنیتی شما برق 220 ولت یا برق شهری باشد استفاده و نصب آداپتور در کنار دوربین یکی از روش های متداول برای مصرف انرژی دوربین مداربسته می باشد

آداپتور دوربین مداربسته-آریا گستر الکترونیکمزایای این روش :

 1. اگر آداپتور یا منبع تغذیه شما به هر علت از قبیل نواسانات برق شهری و پایان عمر مفید منبع تغذیه بسوزد و یا مناسب برای جریان دهی به دوربین مداربسته نباشد می تواند به دوربین مداربسته آسیب جدی برساند مزیت یا بینش نیمه پر لیوان به معیوب و از کار افتادن حداقل یک دوربین امنیتی می باشد .
 2. نصب منبع تغذیه در کنار دوربین مداربسته از هدر رفتن مقداری از جریان مصرفی در آداپتور جلوگیری می کند :در طول مسیر سیم کشی دوربین مداربسته مقداری از جریان مصرفی در طول سیم کشی به دلیل مقاومت سیم ها برای آداپتور از بین خواهد رفتحال هر چقدر مسیر سیم کشی یا منبع تغیه به دوربین مداربسته نزدیک باشد آداپتور نصب شده توانایی بیشتری در آمپر دهی دوربین مداربسته دارد .
 3. نصب منبع تغذیه با جریان متوسط در کنار دوربین مداربسته باعث کاهش هزینه در خرید آداپتورهایی با آمپرهای بالاتر از قبیل 5 آمپر را شامل می شود .

معایب این روش :

 • اضافه شدن هزینه های خرید آداپتور برای هر دوربین امنیتی

نکات نصب آداپتور در کنار دوربین مدار بسته :

حتما آداپتور را در باکس مخصوص دوربین مدار بسته قرار دهید :

باکس دوربین مداربستهاین نوع از نصب به زیبایی دوربین مدار بسته کمک شایانی می کند و اعتماد مشتری را در سپردن پروژه نصب بیشتر جلب می کند

 • نصب باکس برای محافظت از آداپتور در مقابل نفوذ آب به شدت توصیه می شود در هنگام باران معمولا مقداری از قطرات آب به محل اتصال کابل برق دوربین با کابل نری آداپتور نفوذ می کند و همین مقدار کم برای سوختن دوربین مدار بسته شما کافی می باشد .

از روش دیگر نصب آداپتور یا سوئیچینگ منابع تغذیه در ابتدای مسیر سیم کشی دوربین مدار بسته اشاره کرد :

می توانید برای هر دوربین امنیتی یک آداپتور در نظر گرفته و تمامی آداپتورها را به یک منبع برق شهری وصل کرده و در کنار دستگاه dvr خود قرار دهید

 مزایای این روش :

 • برای نصب دوربین مدار بسته نیازی به استفاده از جعبه باکس در کنار دوربین امنیتی خود ندارید و می توانید دوربین مدار بسته را به صورت مستقیم بر روی دیوار و چوب ، فلز و غیره توسط رول پلاک و چسب به صورت مستقیم نصب نمائید .
 • این روش نصب یکی از روش های آسان برای نصب دوربین مدار بسته امنیتی می باشد و به میزان قابل توجهی زمان نصب پروژه سیستم امنیتی را کاهش می دهد .
  تفاوت پورت SATA و ESATA در چیست؟

 معایب این روش :

 • خرید و استفاده از آداپتور های با ظرفیت جریان دهی بالاتر از حد معمول :

معمولا به علت مقاومت سیم مسی مقداری از جریان تغذیه در فاصله های مختلف بین دوربین و منبع تغذیه از بین می رود اگر فاصله کم و تا حدود 50 متر می باشد می توانید از آداپتور 2 آمپر واقعی برای تغذیه دوربین مدار بسته استفاده کنید

ولی اگر فاصله نصب دوربین تا منبع تغذیه طولانی و بیشتر از حدود 100 متر می باشد حتما از منبع تغذیه قوی تری استفاده کنید

بهترین آداپتور برای تمامی دستگاه ها و دوربین های مدار بسته در فواصل طولانی استفاده از آداپتور 12 ولت 5 آمپر می باشد .

آداپتور 12 ولت 5 آمپر
آداپتور 12 ولت 5 آمپر واقعی

در اینجا به یک نکته کلیدی خدمت دوستان عزیز اشاره می کنیم :

حتما از حداکثر جریان مورد استفاده دوربین خود در شب و روز آگاهی کامل داشته باشید و با توجه به میزان مصرف جریان در دوربین خود آداپتور مناسب را تهیه فرمایید

برد های دید در شب استفاده بیشتری از جریان در دوربین مدار بسته انجام می دهند هر چه قدر تعداد led های مادون قرمز بیشتر باشد مصرف جریان نیز به همین میزان افزایش پیدا خواهد کرد

برای مثال برد های دید در شب دارای 18 led مادون قرمز مصرف جریانی حدود 0.3 آمپر و برد های دید در شب دارای 36 led مادون قرمز مصرف جریانی حدود 0.6 آمپر شامل می شوند

 • هزینه های نصب آداپتور و در حالت کلی هزینه پروژه را به شدت افزایش می دهد

شما عزیزان می توانید با رجوع به این صفحه در رابطه با برد دید در شب دوربین مدار بسته اطلاعات کاملی به دست آورید .

ترانس آداپتور دوربین مدار بسته :

ترانس آداپتور دوربین مدار بسته چیست ؟

خرید آداپتور سوئیچینگیکی از معایب آداپتور های معمولی دارای ،خروجی تک فیش و آمپر دهی محدود برای تغذیه به دوربین های امنیتی می باشد حال اگر بخواهیم از آداپتور معمولی چند خروجی آمپر با توانایی خروجی آمپر بالا را داشته باشیم استفاده و نصب آداپتور سوئیچینگ راه کار مناسبی می باشید

آداپتور های صنعتی سوئیچینگ چند کاناله ، توانایی تغذیه چندین دوربین امنیتی را دارا هستند

آداپتور های صنعتی چند آمپر خروجی دارند ؟

معمولا بسته به کارخانه تولیدی آداپتورهای سوئیچینگ یا صنعتی با آمپر های گوناگون طراحی و تولید می شوند از متداول ترین این آداپتور ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • 5 آمپر صنعتی
 • 10 آمپر صنعتی
 • 20 آمپر صنعتی
 • 30 آمپر صنعتی

آموزش نصب منبع تغذیه سوئیچینگ و ترانس دوربین  :

معمولا این آداپتورها دارای دو ورودی برقی شهری یا همان فاز و نول ، یک ورودی ارت و تعدادی ورودی خروجی مثبت منفی طراحی و ساخته می شوند . طراحی معمول تعداد کانال های مثبت و منفی 12 ولت آداپتور های صنعتی را می توان این طور گفت :

آداپتورهای سوئیچینگ صنعتی دارای خروجی چند کانال تغذیه هستند ؟

در آداپتورهای سوئیچینگ صنعتی 5 و 10 ولت :

 • آداپتور سوئیچینگ 10 آمپردو کانال برق 12 ولت مثبت با علامت V+ در کنار هم
 • دو کانال برق 12 ولت منفی با علامت V- در کنار هم

در آداپتورهای سوئیچینگ صنعتی 20 و 30 ولت :

 • آداپتور سوئیچینگ 20 آمپر

  سه کانال برق 12 ولت مثبت با علامت V+ در کنار هم

 • سه کانال برق 12 ولت منفی با علامت V- در کنار هم

نصب ترانس آداپتور دوربین مدار بسته :

ترانس یا سوئیچینگ یکی از متداول ترین روش های تامین انرژی برای دوربین های مدار بسته می باشد و معمولا در کنار دستگاه رکوردر dvr نصب شده و به تمامی دوربین ها جریان دهی می کند .

مزایای استفاده از آداپتور سوئیچینگ :

 • آمپردهی و برق رسانی همزمان به تمامی دوربین ها امنیتی
 • هزینه های خرید چندین آداپتور معمولی را به ازای خرید یک آداپتور سوئیچینگ به شدت کاهش می دهد
 • هزینه خرید جعبه باکس دوربین مدار بسته را کاهش می دهد
 • زیبایی نصب پروژه های نصب دوربین مدار بسته را شامل می شود .
 • طول عمر مفید بالایی دارد

معایب استفاده از آداپتور سوئیچینگ :

 • امکان سوختن و یا عدم آمپر دهی مناسب وجود دارد .
 1. در صورت سوختن و یا از کار افتادن تعداد از کانال های آمپر دهی آداپتور سوئیچینگ امکان دارد کل پروژه دوربین مدار بسته شما از کار بیافتد و در حالت بدتر ممکن است سوختگی آداپتور سوئیچنگ منجر به سوختگی تمامی یا قسمتی از دوربین های امنیتی منجر شود .Adapter repair32- هزینه خرید بالایی دارد

نکته : به یک سوال رایج جهت استفاده و نصب آداپتور سوئیچینگ می پردازیم :

در پروژه های نصب خود از آداپتور صنعتی استفاده کنیم و یا به ازای هر دوربین امنیتی از آداپتور واحد برای هر دوربین امنیتی استفاده کنیم ؟

جواب این سوال معمولا به نکات زیر بستگی دارد :

 1. مدیریت هزینه ها
 2. زیبایی پروژه
 3. تعداد دوربین های امنیتی
 4. دستگاه رکودر مناسب
 5. هارد استفاده شده در دستگاه dvr
 • اگر پروژه نصب سیستم امنیتی شما معمولا کوچک و شامل یک ، 2 و یا 3 عدد دوربین مدار بسته می باشد برای کاهش هزینه ها که به طول معمول از طرف مصرف کننده درخواست می شود بهتر است از این آداپتورهای صنعتی سوئیچینگ با مقدار آمپر دهی 5 و یا 10 آمپر استفاده کنید
 • اگر پروژه نصب سیستم امنیتی شما بزرگ و معمولا بیشتر از 3 عدد دوربین امنیتی باشد نصب و استفاده از آداپتور سوئیچینگ ممکن است در دراز مدت به کل پروژه دوربین مدار بسته شما آسیب برساند و به هر علتی از قبیل عمر مفید و یا نوسانات برق شهری اگر آداپتور سوئیچینگ کارایی خود را از دست داده و به اصطلاح بسوزد این سوختگی ممکن است به تمامی دوربین های امنیتی آسیب جدی برساند و در بدترین شرایط که بارها مشاهده شده است موجب سوختگی دوربین های مدار بسته شود .

در حال کلی استفاده و نصب آداپتور های سوئیچینگ صنعتی به جز موارد خاص توصیه نمی گردد .

تولید آداپتور دوربین مدار بسته :

آداپتور در دوربین مدار بسته یکی از مهمترین عوامل جریان دهی و تامین انرژی دوربین امنیتی می باشد به همین علت سوختگی و از کار افتادن آداپتور ممکن است باعث خرابی دوربین امنیتی شما شود و هزینه های تعمیرات و گارانتی محصولات نظارتی را افزایش دهد

از این رو کیفیت طراحی و تولید مناسب این محصول متناسب با نیازهای امنیتی بسیار قابل توجه بوده و هائز اهمیت می باشد .

آریا گستر الکترونیک با تجارت غنی و بکارگیری وفروش آداپتور های مناسب در دوربین های امنیتی پیکسل مدیسون و برندهای متفرقه را در برنامه های کاری خود قرار داده و فروش آداپتور مناسب و با کیفیت را برای هر دوربین امنیتی الزامی می داند

از این رو شرکت با بررسی ده ها آداپتور با ویژگی های مختلف ،بهترین و مناسب ترین آداپتور را برای محصولات نظارتی خود انتخاب کرده برای مصرف کنندگان عزیز فروش این آداپتورها را پیشنهاد می کند با اینکه آداپتورها هیچگونه گارانتی را شامل نمی شود اما باز با این وجود در صورت نو بودن محصول آداپتور ، واحد گارانتی شرکت بزرگ آریا گستر الکترونیک خود را ملزم به تعمیر و یا تعویض محصول معیوب می داند .

اگر قصد خرید و توزیع آداپتور دوربین مدار بسته را دارید می توانیم بهترین آداپتور برای نیاز امنیتی شما را پیشنهاد بدهیم .

یکی از تولیدات آینده محصولات آریا گستر الکترونیک تولید آداپتورهای معمولی و سوئیچینگ با کیفیت می باشد از این رو در صدد آماده سازی مقدمات این امر هستیم

می توانید مقاله آداپتور دوربین مدار بسته را از این صفحه نیز مطالعه نمایید 

به خانواده بزرگ آریا گستر الکترونیک بپیوندید .

 و در آخر اگر قصد خرید و تهیه آداپتور های با کیفیت با قیمت مناسب برای دوربین های امنیتی را دارید می توانید این محصول را در تعداد و آمپر دلخواه برای آریا گستر الکترونیک سفارش دهید

آداپتور دستگاه پیکسل
اگر بخواهید به این مقاله نمره دهید از یک تا 5 چه نمره ای برای ما در نظر خواهید گرفت ؟

با ariagostarcctv.com بیشتر بدانید :

آریا گستر الکترونیک با داشتن تیمی متشکل از نمایندگان فروش و پشتیبانی فنی آگاه می تواند به شما در مورد فیش های نری مادگی سیستم های نظارت تصویری به شما همکار و مشتری عزیز راهنمایی نماید .

با شماره تلفن های زیر با ما تماس بگیرید و یا امروز در این لحظه برای ما پیام ارسال کنید!

3662225 – 36703498 – 36611100- (025)

ایمیل info@ariagostarcctv.com

شما عزیزان با ارائه نقطه نظرات ، انتقادات و تشویق های خود می توانید در ادامه روند بهبود این مقاله به گروه ما کمک نمائید .

در فرصت های آتی پیشنهادات شما ارزیابی شده و حدالمکان مقالات درخواستی در سایت آریا گستر الکترونیک نوشته و ثبت خواهد شد .

ادامه دارد  …

تمامی حقوق مادی و معنوی این مقاله به شرکت آریا گستر الکترونیک تعلق دارد هر گونه کپی برداری بدون اخذ مجوز و عدم ذکر منبع ممنوع می باشد .

شاید علاقه مند باشید بدانید :

لیست تعداد خرید محصولات ما

نامتعداد خرید تاکنوننامتعداد خرید تاکنون
دوربین بالت AHD پیکسل مدل PX7501994دوربین بالت AHD مدیسون مدل MD 2602144
دوربین بالت AHD پیکسل مدل PX 7401339دوربین بالت AHD مدیسون مدل MD 2201686
دوربین بالت AHD پیکسل مدل PX 7311666دوربین بالت AHD مدیسون مدل MD 210974
دوربین بالت AHD پیکسل مدل PX 7301277دوربین بالت AHD مدیسون مدل MD 2001484
دوربین بالت AHD پیکسل مدل PX 721798دوربین بالت AHD مدیسون مدل MD 2412025
دوربین بالت AHD پیکسل مدل PX 7201270دوربین بالت تحت شبکه ( سری معمولی )مدل IPX 2120A مدیسون1765
دوربین بالت AHD پیکسل مدل PX 7411372دوربین بالت تحت شبکه (سری حرفه ای)مدلIPX 2024_PX217
دوربین بالت AHD پیکسل مدل PX 7102161دوربین بالت تحت شبکه (سری حرفه ای)مدلIPX 2022_PXپیکسل5334
دوربین بالت AHD مدیسون مدل221-MD3650دوربین بالت تحت شبکه (سری معمولی) مدل IPX 7120 A130
دوربین دام AHD پیکسل مدل PX 650999دوربین بالتAHD مدیسون مدل MD 2501096
دوربین دام AHD پیکسل مدل PX 6211488دوربین بالتAHD مدیسون مدل MD 2302061
دوربین دام AHD پیکسل مدل PX 6202664دوربین دام AHD مدیسون مدل MD 1302080
دوربین دام AHD پیکسل مدل PX 6302599دوربین دام AHD مدیسون مدل MD 1211159
دوربین دام AHD پیکسل مدل PX 6101696دوربین دام تحت شبکه(سری حرفه ای) مدلIPX 1022_PX277
دوربین دام AHD مدیسون مدل MD1501402رکوردر دوربین مداربسته مدل 4104-MD MEDISON HVR118
دوربین دام تحت شبکه(سری حرفه ای)مدلIPX 1012_PX645رکوردر دوربین مداربسته مدل 3232-NVX PIXEL115
دوربین سوزنی AHD مدل P300267رکوردر دوربین مداربسته مدل 3216-NVX PIXEL91
رکوردر دوربین مداربسته مدل 9104-PX PIXEL HVR468رکوردر دوربین مداربسته مدل3208-NVX PIXEL114
رکوردر دوربین مداربسته مدل 2108N-MD MEDISON HVR245رکوردر دوربین مداربسته مدل HVR 8216-PX PIXEL1217
رکوردر دوربین مداربسته مدل HVR 7008N-PX PIXEL268رکوردر دوربین مداربسته مدل HVR 7216N-PX PIXEL464
رکوردر دوربین مداربسته مدل HVR 8108N-PX575رکوردر دوربین مداربسته مدل HVR 7108N-PX PIXEL332
رکوردر دوربین مداربسته مدل HVR 3216-MD MEDISON579به خانواده بزرگ آریاگستر الکترونیک بپیوندید1000
3/5 - (2 امتیاز)

8 دیدگاه

 • سلام خسته نباشید
  آداپتور های مورد استفاده در دستگاه دی وی آر و دوربین محصولات شما آمپر واقعی آن چیه ممنون توضیح بدید..

  • سلام – آداپتور های مورد استفاده در دستگاه ها و دوربین مدار بسته متفاوت می باشد بسته به نوع دوربین مداربسته و دستگاه dvr آداپتور مناسب برای سیستم نظارتی شما در نظر گرفته خواهد شد

 • ببخشید اگر برای دوربین و دستگاهی آداپتور آمپر بالا نصب کنیم مشکلی پیش نمیاد لطفا توضیح بدبد..

  • خواهش می کنم – بهترین آداپتور دوربین مداربسته آداپتور آمپر بالاست . ولتاژ نباید بیشتر از 12 ولت باشه ولی هر چی آمپر بالا باشه باعث بهبود کارایی دستگاه dvr و دوربین مداربسته میشه – می تونید به جای آداپتور 2 آمپر از آداپتور 5 آمپر استفاده نمائید .
   موفق باشید

  • سلام در صورت نیاز بله به صورت انبوه هم فروخته می شه می تونید با واحد فروش تماس بگیرید تا از قیمت و کیفیت آداپتور دوربین مداربسته اطلاعاتی به دست آورید
   025-36611100 داخلی 200

 • سلام. ما تو کار دوربین مدار بسته فعالیتداریم . یه مقدار اداپتور 2 امپر خوب نیاز داریم . ایا شما اداپتور 2 امپر خوب دارید . لطفا شماره تماس بدین؟

  • سلام بله آداپتور دوربین مداربسته آریا گستر قبل از بسته بندی و استفاده در دستگاه های dvr و دوربین های مداربسته تست می شن و آمپر مورد نظرشون مورد ارزیابی قرار می گیره آداپتور آمپر پایین و مشکل دار استفاده نمی کنیم به هیچ وجه
   برای خرید آداپتور دروبین مداربسته می تونید با واحد فروش آریا گستر الکترونیک تماس بگیرید
   025-36611100 داخلی 200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *