حذف لرزش تصویر با EIS

زمان هایی که دوربین در مکان هایی نصب شده که دچار لرزش می شود، از چه دوربین هایی استفاده  کنیم که این لرزش باعث نشود که کیفیت تصویر افت پیدا کند.

دوربین های مداربسته از هر نوعی که باشند، زمانی که دوربین ها را نصب می کنید، لرزش یکی از موارد هایی است که می تواند باعث شود که کیفیت دوربین های مداربسته دچار افت شود. به خاطر همین همواره در زمانی که دوربین ها را جا نمایی یا نصب می کنید؛ به خصوص در فضاهای بیرونی سعی کنید دوربین را جایی نصب کنید که حداقل میزان لرزش را داشته باشد.

حذف لرزش تصویر با EISتوجه داشته باشید که نصب دوربین روی دکل ها، نرده ها و جاهایی که می تواند باعث لرزیدن دوربین شود، افت کیفیت دوربین را به همراه می تواند داشته باشد.

چرا که این لرزش های کوچک می تواند باعث شود که کیفیت تصویر به میزان قابل توجهی افت پیدا کند. به خاطر همین اولین نکته ای که باید توجه داشته باشیم؛ در مکان هایی که دوربین را نصب می کنیم؛ این مکان ها بسیار محکم و پایدار باشند و در مقابل باد، طوفان و باران حداقل میزان لرزش را داشته باشند.

راه حل دوم استفاده کردن از دوربین هایی که قابلیت EIS داشته باشند. دوربین هایی که قابلیت EIS دارند با استفاده از یک سری الگوریتم های هوشمند حرکت های ناخواسته دوربین ها را که به دلایل مختلفی می تواند به وجود بیاورد را جبران می کنند و شما می توانید همواره تصویر ثابتی را مشاهده کنید.

حذف لرزش تصویر با EISبه پایان این مقاله آموزشی رسیدیم. امیدوارم از مطالب این مقاله استفاده کامل برده باشید.

  استفاده از ویدئو بالون و کابل CAT5

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *