تکنولوژی وارم لایت در دوربین های مداربسته

تکنولوژی وارم لایت در دوربین های مداربسته چیست و در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

تا چند وقت پیش به دوربین های مداربسته مختلف نگاه می کردید، دوربین های مداربسته قابلیت دید در شب داشتند یا قابلیت دید در شب نداشتند. دوربین هایی که دید در شب داشتند، از آی آر ال ای دی استفاده می کردند و تصویر شب، تصویر سیاه و سفید با کیفیت بود. دوربین هایی هم که دید در شب نداشتند وقتی که شب می شد، تصویر تیره، تاریک و اصلا تصویرشون را مشاهده نمی کردیم.

تکنولوژی وارم لایت در دوربین های مداربستهاما اخیرا برخی از کمپانی ها یک تکنولوژی جدیدی را استفاده کردند که، تکنولوژی وارم لایت نام دارد. در تکنولوژی وارم لایت دوربین های مداربسته به جای آی آر ال ای دی ها، از یک سری ال ای دی هایی استفاده می کنند که مثل یک لامپ یا نورافکن زمانی که شب می شود، آغاز به کار می کنند.

اساس کار به این صورت است که دوربین های وارم لایت دیگه  آی آر ال ای دی یا ال ای دی های دید در شب ندارند و وقتی که شدت نور محیط از یک حدی پایین تر میاد، دیگر پروژکتور های وارم لایت یا نور گرم آن ها روشن می شود.

تکنولوژی وارم لایت در دوربین های مداربستهاین دوربین ها از این سنسور استفاده می کنند که وقتی شدت نور از یک حدی کمتر می شود، ال ای دی های پروژکتور این دوربین روشن می شود و جلوی دوربین را روشن می کند و سنسور دوربین با استفاده از نور مرئی که توسط پروژکتور های وارم لایت یا نور گرم تابیده می شود، می تواند تصویر 24 ساعته رنگی ضبط کند. پس در دوربین های وارم لایت شما تصویر 24 ساعته رنگی خواهید داشت.

  5 نشانه که سیستم امنیتی شما نیاز به ارتقا دارد

تکنولوژی وارم لایت در دوربین های مداربستههمین طوری که عرض کردم، این دوربین ها تصویر 24 ساعته رنگی به شما می دهند. اما نکته ای که وجود داره وقتی شب می شود، این ال ای دی های نور مرئی دوربین ها روشن می شود و این دوربین مثل یک لامپ یا مثل یک نور افکن جلوی خودش را روشن می کند.

اگر مشتریان شما با این موضوع مشکلی ندارند یعنی زمانی که شب می شود این ال ای دی های وارم لایت دوربین وقتی روشن می شود، جلوی دوربین مثل لامپ روشن می شود و در میدان دید افراد قرار می گیرد. اگر مشتریان شما با این موضوع مشکلی ندارند، می توانید خیلی راحت از دوربین های وارم لایت استفاده کنید و تصویر 24 ساعته رنگی بگیرید.

تکنولوژی وارم لایت در دوربین های مداربستهبعضی از کارفرماها و مشتریان، ترجیهشون بر این است که وقتی شب می شود دوربین ها با دید در شب تصویر برداری بکنند. وقتی ال ای دی دید در شب دوربین روشن می شود، جلوی دوربین به صورت مرئی روشن نمی شود یا زیاد در میدان دید افراد قرار نمی گیرد، اصطلاحا توی شب دوربین خود نمایی نمی کند. پس اگر مشتریان شما نیاز داشتن که دوربین مداربسته در شب دیده نشود و در چشم نباشد، نباید از دوربین های وارم لایت استفاده کنید. اما اگر مشتری برایش مهم نیست که دوربین در شب روشن باشد، در چشم باشد و دیده شود، می توانید از دوربین های وارم لایت استفاده کنید و تصویر 24 ساعته رنگی را به مشتریان ارائه بدهید.

امیدوارم از این مطلب استفاده کامل برده باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *